Náhlá smrt českého zpěváka Pavla Nováka šokovala kolegy i přátele. Zemřel ve věku 57 let

 Celebrity 
08. září 2022 09:01 / René Černý
  3
📷
5 fotografií v galerii
Pavel Novák ml. zemřel ve věku 57 let Se svolením managementu P. Nováka
Jako blesk z čistého nebe přišla smutná zpráva o skonu zpěváka Pavla Nováka mladšího. Zemřel ve věku 57 let a po několikadenním pátrání jej objevili policisté. Podle předběžných vyjádření policie nešlo o cizí zavinění. Navíc čelil závažné onkologické nemoci, na kterou dokonce zemřel v roce 2009 jeho slavnější otec, interpret hitů jako Nádherná láska; Pihovatá dívka; Hádej, hádej nebo Podivný spáč.

Pavla Nováka ml., který byl ženatý a měl jedno dítě, znali jeho kolegové i fanoušci v uměleckém světě také jako Pavla Riedla.

„Po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání už minulý pátek. V pondělí v podvečer byl nalezen bez známek života na Pelhřimovsku,“ uvedl mluvčí policie Pavel Hejtman.

Přesná příčina smrti nebyla známa, určit ji má až pitva. „Nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o cizí zavinění,“ dodal mluvčí Policie ČR.

V šoku ze smrti Nováka ml. je i řada jeho kolegů. Například producent, hudebník a moderátor Petr Šiška. "Tak moc mě mrzí, že odchází takoví skvělí, srdcoví lidé a muzikanti," napsal ke zprávě o smrti kamaráda. 

Otec nyní zesnulého zpěváka Pavel Novák starší bojoval s rakovinou prostaty osm let. Prošel několika cykly léčby. Věřil, že nemoc porazí. Neměl však štěstí. Jeho syn se obával dědičnosti. Dokonce podstoupil i biopsii prostaty, naštěstí se ukázalo, že tehdy o rakovinu nešlo. Zda momentálně netrpěl nějakou závažnou nemocí, není oficiálně známo.

Sedmapadesátiletý Novák, který často vystupoval i na TV Šlágr a věnoval se i vystoupením pro děti, bojoval v minulosti s těžkou závislostí na alkoholu. Tu překonal. „Sám o sobě říkám, že jsem abstinující alkoholik. Zatím se mi to daří držet,“ dodal před časem v rozhovoru pro Český rozhlas.

Autorský článek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...