Byla milenkou prince Charlese celý život, nakonec málem nedorazila na jejich svatbu

 Celebrity 
11. července 2022 09:00 / Mirka Malá
  2
📷
2 fotografie v galerii
Vévodkyně Camilla se málem za Charlese neprovdala Depositphotos
O mileneckém poměru prince Charlese a Camilly Parker Bowles se toho napsalo už hodně. Charles jí byl doslova posedlý a nemohl bez ní žít, i když se oženil s Dianou. Když ale nakonec královna povolila jejich sňatek, Camilla na svatbu málem nedorazila.

Dnes má Camilla titul Vévodkyně a je známou propagátorkou zdravého životního stylu. Když si ale v roce 2005 konečně svoji životní lásku měla brát, dostavily se vážné zdravotní problémy, kvůli kterým málem ostře sledovanou svatbu nestihla.

Není tajemstvím, že Camilla, která před svatbou žila s princem Charlesem v jeho sídle, byla černou kaňkou na nástěnce královské rodiny. Královna dokonce jisté lidi zaúkolovala, aby se Camilly zbavili alespoň tak, že ji dostanou z Charlesova domu. Záhy se ale ukázalo, že je to nesplnitelný úkol, zejména kvůli Charlesově neutuchající posedlosti svojí celoživotní milenkou.

Díky tomu královně prakticky nezbylo nic jiného než nakonec jeho manželství s rozvedenou Camillou, navíc poměrně všemi Brity nenáviděnou, posvětit. Trvalo to sice ještě několik let, ale Charles nakonec podle pečlivě připraveného plánu požádal v únoru 2005 Camillu o ruku a svatba se nakonec konala 9. dubna. Tedy vlastně málem se nekonala.

Camilla totiž byla nemocná a vystresovaná a pamětníci tvrdí, že prakticky nebyla schopná vstát z postele. Měla totiž sinusitidu, což je infekce dutin, která má velmi nepříjemné a bolestivé projevy, kdy bolesti zubů a hlavy nejsou vůbec výjimkou.

Protože je královská svatba především svatba tradiční, byla tou dobou Camilla oddělena od prince Charlese, i když vlastně zůstala v jeho domě, kde společně už řadu let žili, tedy konkrétně v Clarence House. Tam jí dělala společnost její sestra Annabel, která nakonec pomohla Camillu dát alespoň trochu dohromady a připravit ji na obřad.

Nakonec vše proběhlo hladce a Charles se konečně oženil se ženou, kterou miloval dlouhých třicet let a díky které zničil svoje manželství s Dianou.

Právě tomuto tématu se taky bude věnovat velmi očekávaná pátá řada hitového seriálu Koruna. Fanoušci se už jen třesou na pikantnosti ze soukromého života Charlese a Diany. Ústředním tématem má být také jejich rozvod, často označovaný za nejslavnější rozvod všech dob. Svůj kus páté řady si samozřejmě urve i Camilla, která v Charlesově životě hraje tak významnou roli a kvůli níž se budoucí anglický král k Dianě nechoval nikdy dvakrát hezky.

Autorský článek, další zdroj: Hello

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...