Kateřina Brožová se neprochází po červeném koberci ve Varech, ale přesto je šťastná. Prozradila, proč je letos bez dovolené

 Celebrity 
08. července 2022 16:14 / René Černý
  0
📷
10 fotografií v galerii
Kateřina Brožová v roli Elišky Pomořanské v Noci na Karlštejně Se svolením Agentury Divinus
Kateřina Brožová jenom září, a to přesto, že je už několik let bez partnera. Nevymetá jednu párty za druhou, neprochází se po červeném koberci ve Varech a ani se neukazuje na okázalých akcích. Přesto je šťastná. Pouze se teď párkrát ukáže tak, jak už jsme ji dlouho neviděli.

Stále atraktivní herečka, ale taky zpěvačka, moderátorka a nově i producentka si na sebe tak trochu upletla bič. V nejtěžší pocovidové době, v situaci, kdy je v Evropě a ve světě krize, i kvůli válce na Ukrajině, se Brožová rozhodla vrhnout se na podnikání. Mnozí si klepali na hlavu a rozmlouvali jí to. Svéhlavá herečka ale i tak šla hlavou proti zdi.

"Jsem už taková, a když mi někdo říká: 'Nelez tam, spadneš', přesto jdu," svěřila se inStory.cz Kateřina Brožová, z níž se stala i producentka, a dokonce divadelní.

"Mým snem bylo vrátit na divadelní prkna nádherné muzikálové představení Noc na Karlštejně, které jsme před mnoha lety hráli v Karlínském divadle. To opravdu původní, krásné, s písněmi Karla Svobody. Mnozí mne považovali za blázna, odrazovali mě od toho, ale já věděla, že to musím udělat," svěřila se blonďatá kráska, která si pochopitelně sama v Noci na Karlštejně zahrála v alternaci s Monikou Absolonovou.

"Hraju Elišku Pomořanskou a máme za sebou úžasný týden na pražské Občanské plovárně. Od 28. července to budeme hrát na nádvoří krásného zámku Mělník. Podařilo se mi oslovit některé původní kolegy, s nimiž jsme to v Karlíně hráli, jako jsou Sabina Laurinová, Petr Štěpánek, Bohuš Matuš, Vašek Vydra, Mojda Maděrič. A přibyli další, noví. Třeba Petr Batěk nebo Roman Štolpa, Marek Vašut a mnozí další," prozradila producentka a herečka Brožová.

"Kromě toho pořádám i letní kulturní scénu na Mělníku, kde máme řadu různých komediálních představení, kde je třeba Simona Stašová, Petr Nárožný, Jana Paulová nebo Martin Zounar, takže nějaká dlouhá dovolená někde u moře nebo v Čechách moc nepřipadá v úvahu. Spíš pár dní na Orlíku na rybách, které sice chytám, ale pak zase pouštím zpátky do vody, nebo s mými pejsky doma u bazénu. Pořád jezdím, zařizuju, telefonuju, řeším, ale baví mě to moc," svěřila se Kateřina Brožová, která je pověstná tím, že se ráda o řadu věcí stará sama, a to i doma. 

"Nemám žádný tým lidí, co se mi starají o dům. Občas přijde zahradník upravit zahradu, ale jinak všechno dělám sama. Jsem taková samostatná jednotka, život mě naučil, ale nelituju. Mám oproti třeba jiným ženám výhodu, nepotřebuji komoří ani sloužící, ty si užiju jen na jevišti," dodala Brožová, která má i další produkční plány, včetně těch filmových. Nedávno natočila i novou desku a chystá křest.

"Den má jen čtyřiadvacet hodin, takže bych toho ráda stíhala víc, ale člověk občas musí i odpočívat. Mně stačí málo – den dva a pak jsem zase plná energie. A víc než někde na párty nebo takzvané VIP akci si opravdu vyčistím hlavu u vody na rybách nebo na procházce se psy," dodala Kateřina, jejíž dcera Kačka se také osamostatnila. Stále je ale spojuje hezký vztah a láska ke koním, o něž se herečka také svým dílem stará. 

Autorský článek.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz