Vendula Pizingerová po porodu musela se synem Josífkem na JIP

 Celebrity 
15. října 2020 15:03 / René Černý
  4
📷
6 fotografií v galerii
Šťastná maminka Vendula Pizingerová se pochlubila malým Pepíčkem Archiv V. Pizingerové
Ve svých 48 letech se Vendula Pizingerová stala potřetí matkou. Jí a manželovi Josefovi se narodil malý Pepíček. Na svět přišel císařským řezem, právě proto, že prezidentka Kapky naděje je věkově riziková rodička. Vše ale nakonec dopadlo dobře, i když museli s miminkem být na jednotce intenzivní péče (JIP).

Pro Vendulu i jejího o 15 let madšího manžela Josefa Pizingera bude 13. říjen navždy nejkrásnějším dnem. Zvláště pro Vendulu, která před mnoha lety přišla o dceru Klárku, která zemřela na leukemii. A ke všemu malý Pepíček přišel na svět manželovi přesně k narozeninám.

„Josef Pizinger mladší. 13. 10. 2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší… Josefe, už jsem nevěděla, co ti mám dát k narozeninám… Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek,“ svěřila se Pizingerová, dříve Svobodová. 

„Děkujeme.  A zdravíme. Okolo mě na JIP samý mikro kluci a taky jejich dojaté maminky. Těm, kdo se včera opili na naše zdraví, přeju, ať je nebolí hlava. Dík lékařům – Pavlu Caldovi a Mudr. Cindrovi, a manželovi, že mě podporoval u porodu,“ napsala šťastná maminka. 

Na JIP musela být proto, že podstoupila císařský řez, tedy operaci, díky které miminko přišlo na svět. Nyní je ale už na normálním pokoji a pokud vše půjde dobře, za pár dní si miminko odveze domů. 

Těhotenství si Vendula velmi užívala a přiznala, že během něj přibrala pouhých šest kilogramů, které už teď nechala v porodnici. 

Starší syn Jakub bude mít teď svého brášku, o kterého se bude jistě starat a mamince Vendule jistě rád občas pomůže třeba s hlídáním. Sice oba bratry bude dělit značný věkový rozdíl, to však nebude jistě na překážku.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu