Peroutka dostal od Ledeckého netradiční dárek k narozeninám!

 Celebrity 
29. března 2017 02:10 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Milan Peroutka získal od Janka Ledeckého roli v novém muzikálu IAGO! IAGO
Zpěvák Milan Peroutka dostal k 27. narozeninám netradiční, ale o to hezčí dárek. Rovnou roli Cassia v novém muzikálu IAGO. Oznámil mu to sám producent Janek Ledecký, který mu pogratuloval a dal podepsat smlouvu.

Mladý zpěvák Milan Peroutka (27), který v současné době září v show Tvoje tvář má známý hlas, získal roli v muzikálu! A nedal mu ji nikdo jiný, než porotce známé soutěže Janek Ledecký (54).

„Já jsem měl to štěstí, že jsem Milana objevil ve Tváři a od začátku od jeho prvního vystoupení ho sledujeme s velikým úžasem, protože se ukázalo, že je úplně jedno, jaké slavné postavy a písničky se v historii pop music chopí, protože všechno udělá naprosto dokonale. Já jsem už dlouho nenarazil na takhle talentovaného člověka a ještě pracovitého, který by měl rozsah tři a půl oktávy, uměl hrát, uměl tancovat a ještě by ho to strašně bavilo," řekl Ledecký, jehož muzikál bude mít premiéru v září v Divadle Hybernia.

Peroutka si musel roli zasloužit. „Před tvůrčím týmem a potvrzenými interprety jsem předzpíval Cassiův stěžejní song. Popravdě jsem z toho neměl dobrý pocit a zapochyboval jsem, jestli jsem Janka nezklamal. Odepsal mi, že já ho zklamat nemůžu, ale že je rád, že mě zná i z jiných situací," smál se Milan Peroutka.

V roli Cassia se bude alternovat s Davidem Gránským. „Mám upřímnou radost, že se budeme alternovat zrovna s Davidem. Myslím, že se vzájemně respektujeme. Těším se ale samozřejmě i na další kolegy," dodal Peroutka, který si zahraje i s Ledeckým, který si střihle hlavní roli!  

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...