Dostane tahle česká modelka auto jako svatební dar?

 Celebrity 
15. března 2017 03:15 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Dostane Kateřina Votavová pořádné fáro jako svatební dar? archiv Kateřiny Votavové
Modelka Kateřina Votavová před pár dny navštívila předváděcí akci nového modelu BMW. Na tom by nebylo nic divného. Dynamická auta má ráda stejně jako svižnou jízdu. Ale to by neměla mít chvilku před svatbou a partnera, který jí plní, co jí na očích vidí.

„BMW je moje oblíbená značka a nikdy si nenechám ujít možnost jít se podívat, když se představuje nový model,“ svěřuje se Kateřina a říká, že podle ní platí, že každý má auto přesně odpovídající svému charakteru. „U mě to platí beze zbytku. Já jsem byla vždycky rebel, nikdy jsem neseděla v koutě, a jsem, myslím, zdravě sebevědomá. Prostě jako bavorák," řekla Kateřina Votavová. 

Modelka, která patří mezi nejznámější modelky spodního prádla u nás, se netají ani tím, že tam, kde je to dovoleno, ráda sešlápne plyn pěkně k podlaze. „Tady si netroufnu, protože i když mám rebelství v sobě, zákony dodržuju. Ale když jsem v Německu, tam klidně nechám auto, aby mi ukázalo, co v něm je,“ směje se.

Předváděcí akci navštívila se svým nastávajícím, kterého si bude brát v červnu, a když se před ním zasnila, že by právě tohle auto chtěla, zaslechli jsme, jak jí říká: „To by byl hezkej svatební dárek, co?“ Možná to bylo proneseno v žertu, ale pokud ne, tak Kateřina dostane opravdu velmi luxusní svatební dar.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech