Žárlivé scény a hádky! Co ještě všechno za rozchodem Noida s Gábinou bylo?

 Celebrity 
12. března 2017 04:51 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vztah Noida s Gábinou už byl nějakou dobu hodně napjatý! Profimedia
Kdysi si udělala jméno díky vztahu s Leošem Marešem, ale nakonec se stala manželkou Václava Noida Bárty! Jenomže teď se Gábina Dvořáková sbabila a i s jejich dcerkou odešla k rodičům. Co za tím vším bylo? Za vše si zřejmě zpěvák a herec může sám!

Žárlivost, tvrdohlavost, hádky a možná i alkohol. To jsou zřejmě důvody, které stojí za tím, že Václav Noid Bárta s manželkou Gábinou rozešli. 

„Už to nedávala. Vašek žárlil jako blázen a všechno vygradovalo po nedávném plese. Ona měla nově udělaná prsa a nasoukala se do takových dost vyzývavých šatů. Hádali se dlouho, až to prostě Gábina nedala a řekla, že končí," svěřila se jedna z kamarádek bývalé modelky.

Noidova drahá se sbalila, sbalila i dceru a zdrhla k rodičům do jižních Čech. Prý to nebylo poprvé. „Kdysi se rozešli, pak se dali dohromady a i s pocitem, že až přijde dítě, bude vše jinak. Jenže Vašek se rád napije, je horká hlava a ty jejich hádky, to byla občas divočina. Oba jsou horké hlavy. Taky si občas řekli dost hnusné věci...," přiznala kamarádka Noidovy ženy.

Možnost, že by se k sobě zpěvák a herec s manželkou ještě vrátily, jsou prý mizivé. Alespoň nyní. Dvořáková se prý diví tomu, že to s Noidem tak dlouho vydržela. „Vždyť i Lucka Bílá se s ním rozešla mimojiné proto, že chodil kalit a několik dní nebyl doma," dodal zdroj z jeho okolí. 

Co teď bude Noid dělat? Předně se musejí domluvit na péči o dcerku Terezku (2,5) a rozdělení majetku. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech