Rakovina vzala Simoně Postlerové manžela! Věděla, že odejde!

 Celebrity 
01. listopadu 2016 02:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Manžel Simony Postlerové, Zdeněk Hrášek podlehl rakovině! Profimedia
Na růžích ustláno rozhodně nemá herečka Simona Postlerová. Včera přišla o nejbližšího člověka. Rakovina ji vzala manžela, hudebníka Zdeňka Hráška.

Před mnoha lety bojoval Hrášek se zákeřnou rakovinou oka. Nemoc se zdála být zahnaná do kouta. Před třema lety se však objevila znovu. V posledních měsících se však ukázalo, že naděje je minimální. Metastázy šly všude, hlavně do jater.

“V neděli mu spadl hrozně cukr, upadl do kómatu, z kterého se už bohužel neprobral. Nevím, proč musel tak brzo odejít nejhodnější člověk…," posteskla si Simona Postlerová, která nese úmrtí milovaného manžela poměrně statečně.

“Tam to byla otázka týdnů, dnů. Věděli jsme to, jen jsme nevědli jak. Simča je skvělá. Hraje, funguje. Jiná by se hroutila, ona je profík a ke všemu tak hodná ženská…,” řekl VIPstory.cz jedna z jejích hereckých kolegyň.

Poslední rozloučení se uskuteční ve čtvrtek. Součástí obřadu bude i zádušní mše svatá. Postlerová to nemá jednoduché. Jedno z jejích dětí, syn je autista. Nyní musí obě děti, i když už velké, zvládnout herečka sama. Na druhou stranu jsou jí velikou oporou, stejně jako celá řada přátel. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hailey Bieber promluvila o svém manželství. Modelka popírá, že ukradla Justina Biebera zpěvačce Seleně...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...