Smutné! Tereza Brodská naznačila, že s Janou Brejchovou je to špatné!

 Celebrity 
31. října 2016 02:40 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jana Brejchová je na tom podle dcery Terezy poměrně špatně! archiv
Už je to tak a jiné to asi už nebude. Rozhodně ne lepší. Herečka Jana Brejchová je na tom špatně. Nemůže opustit nemocniční oddělení a dokonce ani lůžko. Naznačila to její dcera, taktéž herečka Tereza Brodská.
Česká Bartotka je už třetím rokem mimo veřejný život, a poté co upadla, způsobila si úraz, rozjel se i problém s mozkem. Nějakou dobu žije na LDN oddělení v Motole, kam za ní chodí a smí jen a jen rodina. Jinak nikdo. Ani si to nepřeje.

"Ten stav není ani lepší, ani horší. Lepší už to nebude a budeme jen doufat, že ani horší! Maminka je stále v nemocnici a je upoutána na lůžko," prozradila Brodská to, o čem se doposud jen spekulovalo.

Brejchová už nechodí a je v podstatě ležící pacient. "Ona potřebuje čtyřiadvacetihodinovou lékařskou péči a doma ji mít nemůžu, ani by to v tomto stavu nešlo. Ten stav to neumožňuje...“ podotkla smutně Brodská, která si však uvědomuje realitu.

Za maminkou chodí téměř denně a je u ní několik hodin, případně jí střídá manžel a další členové rodiny. Nikoho jiného Brejchová vidět nechce, i přesto, že jí dcera nabízela, že by za ní někdo z kolegů zašel. Ale nechtěla. "Maminka se už se všemi tak nějak rozloučila... nepřeje si návštěvy....," dodala Tereza Brodská.

Brejchová která má pouze světlé chvilky asi nechce, aby jí kdokoli viděl v tomto stavu. Smutné však je, že je to druhá herečka, která takto pomalu na LDN v Motole odchází. První je Luba Skořepová. Rovněž je vážně nemocný a stále ležící pacient, který potřebuje trvalou péči. Ani ona se už na divadelní prkna či před kameru už nikdy nevrátí!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu