Děsivé tajemství Patricka Swayzeho: Jeho žena ho nejen bila, ale i podváděla!

 Celebrity 
04. července 2016 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Patrick a Lisa vypadali jako dokonalý pár, ale ona ho měla fyzicky i psychicky týrat a ke všemu podvádět! archiv
Patrick Swayze si na sklonku života opravu prožil peklo na zemi. Nejenom, že vyšlo najevo, že jeho manželka Lisa ho i ve chvílích, kdy v bolestech umíral na rakovinu, psychicky a dokonce fyzicky týrala, nyní se ale ukazuje i to, že ho podváděla. A nejenom s muži!

Lisa Swayze nejenom na začátku roku 2013 naštvala mnoho hercových fanoušků, když zveřejnila fotku na jeho smrtelné posteli. Zde byl kdysi velký krasavec zachycen, jak je vyhublý na kost a vysílený spí, ale nyní se ukazuje, že se snad i „modlil“, aby si pro něj smrt přišla co nejdříve. Trpěl nejenom kvůli rakovině, ale i kvůli tomu, co se kolem něj dělo.

Umělcova manželka měla Patricka podvádět nejen s muži, ale dokonce i se ženami. O jejích milostných aférách věděla rodina i přátelé. I když Patrickovi radili, aby se rozvedl, on to odmítal. Důvodem byly obavy jeho matky Patsy, které měla strach, že by Lisa odhalila rodinné tajemství a zničila jeho kariéru. Jaké to bylo tajemství, není doposud jasné.

Swayze svou ženu miloval celým svým srdcem. Ona ho ale i bila. „Po jejich hádkách často zůstali zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Dokonce ho mlátila i v čase, kdy byl nemocný. On by však na ni nikdy ruku nevztáhl. Ani kdyby byl zdravý,“ řekl zdroj z okolí slavného herce.

„Byl vězněm ve vlastním domě. Bylo to hrozné. Mně zavolal jen tehdy, když Lisa odešla z domu,“ uvedla Joan Leighton, která založila Patrickův fanklub. Podle jejich slov Lisa nepustila k Patrickovi ani jeho matku. Tu vdova krátce po Swazyeho smrti vyhnala z domu, který jí její milovaný syn koupil a znovu se vdala.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu