Hitmaker Karel Vágner jako kapitán! S kým že se vydal na moře a proč?

 Celebrity 
01. července 2016 04:01 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vágner senior a Vágner junior, tedy Karel a Josef spolu na lodi, na moři v Chorvatsku! Facebook
Autor mnoha hitů, včetně Holky z naší školky, Hej mi stře basů a dalších Karel Vágner vyrazil k moři. Sice je doba dovolených, ale on se společně s rodinou rozhodl vydat se po stopách otce Josefa, který byl za Rakouska-Uherska námořník na vojenských lodích v Boce Kotorské v Černé Hoře. Teď se za kormidlem cítí jako hrdý kapitán. Nejel ale sám, má tam svou manželku Katinu a syna, zpěváka a herce Pepu Vágnera.

V Chorvatsku okolí si Vágnerovi užívají slunce, moře, ryb a hlavně úžasného vzduchu. A protože zpěvák Pepa Vágner miluje vodu, lodě, splnil otci sen, aby se na chvíli stal kapitánem. A Karlovi Vágnerovi to za kormidlem sluší, jen co je pravda.

"Tuhle výpravu dostal táta od nás k Vánocům a měl z ní velikou radost. Řekli jsme si, že se prostě vydáme po stopách mého dědy, námořníka a dobrodruha, tak jsem moc rád, že jsme mohli tuhle cestu zrealizovat a tátovi tak vlastně splnit sen," přiznal VIPstory.cz Pepa Vágner, který je na moři jako doma a po dědečkovi zřejmě zdědil dobrodružnou a akční povahu. Dokonce se po něm mladý zpěvák jmenuje. "Byl to válečný hrdina a dokonce se po něm ve Kbelích jmenuje ulice - Vágnerova," prozradil tajemství jeho vnuk Pepa.

"Moc mě to baví a taky mě baví, jak táta stojí za kormidlem. Sluší mu to, je to prostě kapitán tělem i duší. Něco ze svého otce, tedy mého dědy, rozhodně podědil," dodává s úsměvem jeho syn, který s otcem spolupracuje. A i když, jak přiznává, se občas i pohádají, jako rodina fungují skvěle.

Maminka Katina je v Chorvatsku prý poprvé, a tak si atmosféru prosluněné krásné země naplno užívá. "Nabíráme síly do další části roku, ale mám rád akční dovolené. Nevydržím hodiny ležet na slunci a opékat se, to raději beru loď, nebo auto a cestuju a poznávám. Na podzim mě čekají muzikály, koncerty, vystoupení a letos pojedu k moři ještě jednou, do Řecka, kde máme domek a kde je božsky," svěřil se mladý zpěvák, který na druhou dovolenou zamíří i se svou přítelkyní Marlen.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Tech

Není to tank, ale funguje jako tank. Američané mají nové lehké tankové vozidlo

Zavřít reklamu