Jágrova „tanečnice“ lže, jak když tiskne! Kdeže to byla, když neměla ani na jídlo?

 Celebrity 
12. června 2016 04:00 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr. Nedělá z hokejisty tak trochu blbce? Instagram
Přítelkyně Jaromíra Jágra to má opravdu hodně těžké. Zatímco ona ze sebe dělá chudinku a on jí v tom podporuje, pravda bude asi někde trochu jinde! Veronika Kopřivová má za sebou pár pěkně horkých dnů a nocí. I když asi ne tak horkých jako ty noci v Německu, kde se svlékala za peníze.

Že ukazovala sexy zadek, ví už asi každý. A protože za Jágra jí pochopitelně stojí bojovat, začala se veřejně obhajovat. Takže sesmolila vyjádření, které teď visí na jejím Instagramu a je to tedy čteníčko na dobrou noc.

„Chtěla bych poděkovat všem, kteří mě podporují a píšou velice milé vzkazy. Hlavně vy jste důvod, proč jsem se rozhodla vyjádřit k článkům, které od pondělí plní bulvární servery,“ píše možná budoucí paní Jágrová, o které zlí jazykové tvrdí, že je zlatokopka a Jardu si přesně vybrala.

Hokejista vydělávající stamiliony korun ročně ve své naivitě se za ní bere. Dokonce se ztrapnil videem, kde by si nezadal s cirkusovým bavičem, nebo lehce pubertálním týpkem, který udělá cokoli, aby se projevil jako gentleman. To se mu moc nepovedlo, ale zase jako partner je oporou.

Jeho „Kopřivka“ však napsala elaborát na sociální síť, v kterém se obhajuje a tím se dost odkopala.

„O práci jsem přišla ze dne na den. Firma, pro kterou jsem pracovala, mi dlužila již několikátou výplatu v řadě. Na krku dluhy, způsobené hlavně tím, že jsem důvěřovala blízkému člověku. Neměla jsem na základní věci - nájem, splátky a jídlo. To, co mě vedlo k tomu začít tancovat, rozhodně nepoužívám jako výmluvu, aby mě někdo litoval. Bylo to mé rozhodnutí. V tu chvíli "nejrychlejší a nejlepší" dočasná možnost, jak se dostat ze všech problémů, které byly noční můrou,“ píše Veronika Kopřivová.

A pokračuje o tom, že se vždy o sebe starala sama. V týdnu měla normální práci a o víkendech jezdila vydělat vetší peníze do klubu Table dance Angels jako topless tanečnice.

„Toto byla krajní mez. Spekulace o sexuálních službách jsou absurdní. V žádném Sex World/Eros (jak udávají média) jsem nikdy nebyla. S takovou životní situací se člověk nechce svěřovat, zejména v době kdy ji prožívá. Proto o tom vědělo jen pár blízkých lidí. Není se čím chlubit, ale je to má životní kapitola a patří do mé minulosti, proto o ní od samého začátku věděl můj aktuální přítel. Vím, kdo s informací o mé minulosti přišel za médii a já mu děkuji. Ten člověk mi na jednu stranu prokázal velkou laskavost - nemusím se obávat dne, kdy záležitost praskne,“ napsala doslova Veronika Kopřivová.

Jenže svojí obhajobou zase šlápla pořádně vedle. V době, kdy jak sama tvrdí, neměla co do pusy, na svém Instagramu tapetovala profil vysmátými fotkami ze všech koutů světa. A různá místa v těžkých chvílích, kdy se prý pracně vysekávala z dluhů svlékáním ve strip baru navštívila.

Na první pohled je jasné, že se nejedná zrovna o lokality, kam by se dalo jet za hubičku. Takže něco je na dojemném prohlášení špatně. Buď to s tou finanční nouzí, která ji dohnala až k tyči, nebylo tak dramatické nebo, a to je tedy pak ještě horší varianta se na exotických plážích povalovala za peníze někoho jiného. A že by to bylo zadarmo, se přece jenom nechce věřit!

Co ty na to, Jardo Jágre. Neměla by Kopřivka kápnout božskou? Co ještě tvá kráska skrývá. Jen aby ti pak z toho nenaskákala skutečná kopřivka…
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí