Brožová hvězdou nového seriálu!

 Celebrity 
07. června 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kateřina Brožová s Markem Vašutem v novém seriálu Dr. Kellerová. TV Barrandov
Kateřina Brožová vypadá pořád skvěle. Ta ženská prostě nestárne. Řekne si snad každý, kdo jí vidí, a hlavně, kdo jí roky pozoruje. Teď dostala skvělý kšeft, ale hlavně takový, který ji baví. Bude hrát hlavní roli v novém, českém seriálu Doktorka Kellerová. Diváci ho uvidí nejspíš už na podzim!

Jak zjistil deník Bleskove.cz, seriál, který volně navazuje na úspěšné příběhy s názvem Stopy života, natočila televize Barrandov a Kateřina Brožová hraje stejně jako před tím, lékařku psychiatrie, která řeší problémy svých klientů.

„Je to moc hezká role a natáčení bylo příjemné. Mám z toho radost,“ prozradila Brožová, jejíž účast v Dr. Kellerové si pochvaluje štáb i herci.

Vedle hlavní hrdinky se objeví i její herečtí kolegové Marek Vašut, Jan Šťastný, Oldřich Vízner nebo Miroslav Etzler. Právě s Etzlerem hrála Brožová ústřední dvojici i v úspěšném seriálu Pojišťovna štěstí.

Seriál Dr. Kellerová nabídne spoustu zajímavých příběhů, zápletek a situací, které divákům zcela jistě připomenou realitu života, protože právě na případech z reálného života jsou příběhy stavěny. A naprosto civilní herectví herců bude jen plusem proto, aby seriál vtáhl diváky do děje!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v...

Styl

Přichází podzimní rovnodennost. Naše minulost i budoucnost se v tento čas prolínají, tvrdí astroložka

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...