Miley Cyrus: oblékla se jako Lady Gaga a při zpívání dostala emoční záchvat.

 Celebrity 
23. září 2013 15:20 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Na venek Miley působí vesele... Foto: Twitter
Je těžké udržet krok skandálů, jaké si na sebe zpěvačka upletla. S čím přišla tentokrát? Miley doslova posouvá hranice. Tentokrát na festivalu iHeartRadio, jehož třetí ročník se konal tento víkend v Las Vegas.

Však už jí může být všechno jedno. Její vztah s Liamem Hemsworthem je oficiálně v troskách. Před pár dny odvolala jejich zasnoubení a tohle má teď její bývalý snoubenec jako takový dáreček. Na festival si oblékla jakousi obdobu bondáže, ze spodního prádla si vzala jen kalhotky. Podprsenku nechala doma a prsa si zakryla tzv. pasties, kryty na bradavky. Přes to hodila průhlednou síťovinu s kožešinovými rukávy.

I když se Miley snaží působit, že je úplně v pohodě, při zpívání její nejnovější písně Wrecking Ball (Demoliční koule), si přímo na pódiu vylila své zlomené srdce. Možná proto, že její ex byl načapán, jak líbá rty mexické zpěvačky a herečky Eizy Gonzalez. Během vystoupení bylo slyšet, že je jí do breku. Později řekla: „Vím, že věci, které dělám, mě dostávají do potíží. Teď ale dělám jen to, co mi moje srdce a duše radí.”
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Dům a zahrada

Hledáte chutné způsoby konzervace hub? Ochutnejte hříbky ve vlastní šťávě, v sádle nebo zkuste houbové...