Martin Maxa má nejhorší auto v ulici! Proč si, proboha, nekoupí nové?

 Celebrity 
22. září 2013 00:04 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Nejhorší auto, ale nejlepší tričko!  / inStory.cz
O tom, že má být Martin Maxa narozeninovým překvapením pro šansonovou lady Renatu Drössler, se dozvěděl až v den koncertu, na němž oslava Renatiných narozenin probíhala. "Dárek jsem ještě nebyl, pozitivní bylo, že jsem nemusel vyskočit nahý z dortu..." směje se Martin a pokračuje: "Ačkoli zrovna to trochu hrozilo, jelikož cestou mě potkala malá nepříjemnost. Nejsem vůbec technický typ a mám trochu v nepořádku auto, ráno jsem se ho chystal dát do servisu. Renatinu oslavu jsem ale nechtěl prošvihnout, takže jsem vyrazil. Těsně před Prahou to ovšem začalo pod autem hrozně rachtat, tak jsem se pod něj natáhnul a pokusil se připevnit kus nějakého plechu, který tam dělal kravál. Do Semaforu jsem tedy přijel poněkud znečištěn... Naštěstí, jelikož jsem přál superženě, tam pro mě měli připravené supermanské tričko."

A proč si úspěšný zpěvák prostě nepořídí auto nové? "Já prostě nejsem typ, který prahne po super autech. Je to pro mě jen účelová věc, díky které se dostanu z místa na místo. To, co mám teď, je prostorné a strašně pohodlné, takže ani po nestoudně vysokém počtu najetých kilometrů se mi ho nechce měnit. Ale uznávám, že když se podívám z okna, zdá se, že mám nejhorší auto v ulici..." směje se Martin.

A my jen doufáme, že mu ta jeho kára ještě nějakou dobu poslouží. Jelikož další, už teď vyprodaný koncert chystá Renata Drössler na polovinu října v Třinci. Tentokrát jen v komorním duchu, za doprovodu klavíristy roku 2013 Petra Ožany. A pokud se na něj Martin Superman Maxa vypraví, mohl by se taky válet pod autem na D1 a to už nám teda přijde jako fakt velký adrenalin, ne-li přímo šílenství!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...