V Miami se dražila vila, kde žil a zemřel Gianni Versace! Palác se prodal za 42 miliónů dolarů!

 Celebrity 
23. září 2013 08:10 / redakce
  0
📷
11 fotografií v galerii
Casa Casuarina Foto: Archiv
Rezidence z roku 1930 má deset ložnic, jedenáct koupelen a šestnáctimetrový bazén zdobený miliony kousků italské mozaiky z 24karátového zlata a dokonce i zláté záchodové prkénko! Tahle luxusní vila nazývaná Casa Casuarina, kterou najdete na turisty oblíbené ulici Ocean Drive ve slunném americkém Miami Beach, má opět nového majitele. Gianni Versace, který oblékal Madonnu a jeho šaty nosila i princezna Diana, vilu koupil v roce 1992 a investoval do renovací 30 milionů dolarů.

15. července 1997 celý svět, a nejen ten módní, šokovala zpráva o smrti slavného návrháře Gianniho Versaceho. Krátce před devátou hodinou ranní, když se vracel z pravidelné ranní procházky po Ocean Drive byl před bránou svého domu zastřelen. Tento palác, před kterým módní guru zemřel, se před pár dny začal dražit za "pouhých" 25 milionů dolarů (494 milionů korun). Nakonec se prodal za neuvěřitelných 792 miliónů korun!

Nový majitel zámku řekl, že by rádi pro hotel, který z residence plánují vybudovat, používali jméno italského módního návrháře. Casa Casuarina se možná již brzy promění v Hotel Gianni Versace.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...