Leoši, vy jste se hledali! Mareš a Faltýnová: nemůžou bez toho být!

 Celebrity 
22. září 2013 13:18 / Jitka Jahodová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Petra se potřebuje cítit sexy a užívá si, že se mužům líbí Foto: Facebook
Kolem Petry Faltýnové se stále něco děje. Jednou to jsou bradavky venku, potom prsa venku, potom je to ostuda až na půdu, když ji načapají v Karlových Varech, jak stojí opřená o auto, zatímco prsa jí osahával její kamarád. Taky proč by je pořád neukazovala, když je má nový skoro každý rok. Modelka byla na plastice už celkem čtyřikrát za život! Její tělo negativně reaguje na silikon a odmítá ho. Když už si ale jednou zvykla na bujný dekolt, nemůže už bez toho být a tak si ho nechává pravidelně vyměňovat.

Člověk by čekal, že odmítat teď bude svoji partnerku i Leoš. Ten se ale rychle povznesl nad nedávný incident a před několika dny Petře daroval krásný drahý prsten. Stejný, jako má Kate Middleton. Leoš si chce zřejmě svou partnerku, pojistit a ujistit se, že už nebude zlobit. Evidentně nechce přijít o dračici, která má dle svých slov chuť na sex i třikrát denně, má ráda podvazky a je hodně vynalézavá. Při pohledu na prsten za 781 tisíc korun, se na dárce nedá zapomenout. S Leošem spolu zároveň pracovali na exkluzivní párty, kde Leoš moderoval, místy ovšem moderovat zapomněl a nikdo nevěděl, kde je.

Spekulace ohledně jeho nepřítomnosti jsou různé. Jednou z verzí je, že byl někde zašitý s Petrou a navzájem se trochu rozptylovali... To by možná vysvětlovalo otázku, proč během rozhovoru působila poněkud nesvá a znáte to, na každém šprochu pravdy trochu. Ale jistě si vzpomínáte na našeho pana prezidenta Miloše Zemana, kterému se zamotal svět v klenotnici. Později se přiznal, že špatně chodí. Tudíž když vystoupil těch devadesát točitých gotických schodů bez zábradlí a ještě k tomu trpěl zákeřnou virózou... když se pak dostal ke korunovačním klenotům, tak se mu prostě zamotala hlava. Takové jsou zákony přírody. Proto Petře přejeme, aby se brzy uzdravila a příště už nebyla tak mimo.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz