Vědma: Spratek Novotný na to hodně dojede! Osud začal odplácet: Vyhazov z televize, prohraný soud, bouračka… co bude dalšího?

 Celebrity 
02. dubna 2015 04:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Protekční spratek Pavel Novontý neprožívá zrovna šťastné období. Podle vědmy prý platí za to, jak se choval a chová archiv Nova
Vyhazov z televize, prohraný soud, ošklivá bouračka... to je jen část toho, co se protekčnímu frackovi a mediálnímu „guru“ Pavlu Novotnému vrací za jeho "novinářské" počiny. Tak to alespoň tvrdí vědma Daniela z Moravy, která napsala redakci VIPStory.cz.

„To, co se děje Pavlovi Novotnému, je to, jak se mu vrací jeho chování, křivárny, opovrhování, jeho arogance a ubližování jiným. Bohužel i nemoc jeho otce je vlastně rána od osudu za to, jak on se Pavel Novotný choval a chová. A bohužel to nebude mít lehké ani v budoucnu,“ svěřila nám vědma a kartářka.

„Když jsem se v lednu podívala do karet, protože jsem tohoto mladého pána někde zahlédla v televizi, zhrozila jsem se. Všechno jsem to viděla. Velký profesní pád, ztráta peněz, soudní spory a ohrožení života. Vše se to plní. Bohužel pro něj. Jak byl hodně na vrcholu, aspoň si to myslel, zažívá obrovský pád na dno. A tímhle to nekončí,“ říká paní Daniela.

Tyhle věci se prý protekčnímu frackovi, jak „dělník bulváru“ sám sebe nazývá, dějí proto, aby si mohl uvědomit, jak se chová a najít lepší cestu. „Bohužel, on do světa hlásá, jaký je šéf, jak všechno ví... a přitom jen lže, všude a všem. Potřebuje si asi léčit nějaký svůj strašný komplex, tak to přebíjí maskou velkého „mediálního mafiána“. Ale on jím není. Je to slaboch, zoufalec. Nikdy nechce přiznat prohru a nesnáší, když ví, že má pravdu někdo jiný, než on. Bohužel by se měl mít na pozoru, další rány osudu ještě přijdou. Nenechají na sebe dlouho čekat,“ varuje vědma.

Říká se, že karty nelžou. V tomto případě asi ne. Hrozivá bouračka, kterou Novotný jen zázrakem přežil, byla prý varováním osudu, aby nad sebou začal přemýšlet. „Pokud nepochopí, pokud se nepoučí, pokud nezmění své myšlení a chování, bude to mít hodně, ale hodně těžké. Věci se nedějí jen tak. Zatím dostal od toho nahoře jen varování. Jeho karty nevypadají dobře a nemá tam hezké věci,“ tvrdí vědma.

Můžeme tomu věřit nebo nemusíme. Nikomu se nemá přát nic zlého. Třeba se „dělník bulváru“ a „nejchytřejší z nejchytřejších“ poučí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Oblíbenou Naďu Urbánkovou proslavily nejen její songy, ale i bitva o peníze s manželem

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte