Nelituje mladá herečka svého rozhodnutí? Před osmi měsíci odkopla režiséra Karla Janáka.

 Celebrity 
12. listopadu 2014 14:22 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Veronika Kubařová si jako Laura v Ženách v pokušení užívala s Vojtou Dykem! Facebook
Sympatická mladá herečka Veronika Kubařová se na začátku letošního roku rozešla s režisérem Karlem Janákem. Díky němu po pracovní stránce rozhodně nestrádala, a tak by si ledaskdo mohl pomyslet, kam ta holka dala rozum.

Jak se ale ukázalo, Veronika je možná mladá, ale ne blbá, protože už za dva měsíce se pochlubila novým úlovkem, kterého, jak jinak, vylovila zase mezi režiséry! A nic se na tom nezměnilo ani do teď. „Jsme pořád spolu, máme se krásně a trvá to, co jsem řekla v březnu,” prozradila vipstory.cz Kubařová a tedy to, že je to prý ten pravý.

Veronika a Pavel Khek doma občasně vedou hovory o budoucnosti. „Přichází řeč na něco dalšího, ale to už vlastně od začátku. Když to člověk cítí, tak se o tom bavíte přirozeně. Teď to akorát řešíme čím dál tím víc, ale myslím si, že tomuhle mají předcházet skutky než slova, takže to ještě nemůžu takhle říkat,” dodala úsměvně herečka.

Kubařová a její předchozí partner Karel Janák spolu žili osm let. Natolik mladé dívence propadl, že opustil manželku a dvě děti.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...