Nechybělo mnoho a z premiéry rodinného muzikálu se stala sado maso party! Koukněte na ty dominy!

 Celebrity 
12. listopadu 2014 06:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Šinkorová, Laurinová, Herčíková Profimedia
Když se řekne Addams Family, napadne vás asi jako každého normálního člověka černá. Otázka: Co si mám vzít na sebe?! je tak předem vlastně vyřešená. Podobně smýšlely i celebrity, které se vypravily na dvojitou premiéru tohoto stejnojmenného muzikálu.

V tomto případě si asi nemůžeme stěžovat, že všichni vypadali jak když jdou na pohřeb, když je mrtvolná tematika více než na místě. Přesto se jedná o rodinné představení. Na to ale některé z návštěvnic ohledy nebraly a vymódily se do černočerné kůže, včetně Sabiny Laurinové, která obvykle platí za něžnou blondýnku a hraje samé princezny. Teď by klidně zapadla do motorkářského baru. Na druhou stranu by si asi nebrala rockera Pepu Vojtka, kdyby kopala jen za tým křehkých dámiček.

Nebyla to ani sado-maso party, přesto se už na metry daleko leskla Daniela Šinkorová. U té se (omlouváme se) nedala prsa prostě přehlédnout. Kateřina Herčíková, jejíž modely ve vás často vyvolávají slušně řečeno nepříjemné pocity, poměrně mile překvapila. Teď si jí člověk aspoň všimnul z jiného a lepšího důvodu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít