Oblíbené pochoutky slavných maminek. Jaké zdravé dobroty jsou podle nich nejlepší?

 Celebrity 
25. března 2014 05:35 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zdravé jídlo nemusí být jen o odpírání. Tyhle mňamky vám budou chutnat! Foto: Twitter
Hollywoodské celebrity a jejich světoznámé diety. Nutno říct, že nás mnohé celebrity mají stále čím překvapovat. Některé ovšem tu linii berou trochu s rezervou a když je honí mlsná, občas si umí povolit i něco dobrého.

Mandle – Mluvčí amerického pořadu Weight Watchers Jennifer Hudson má tyhle oříšky vždycky po ruce, jakmile dostane na něco chuť. „Syrové mandle jsou moje oblíbené. Další možností je banán. To je nejlepší ovoce v případě, že si hlídáte váhu.”

Ovocná svačinka – Jako manželka basketbalového hráče NBA LaLa Anthony často cestuje spolu se svým synem Kiyanem. Na dlouhých cestách jim pravidelně dělá společnost jakékoliv ovoce nebo jiné ovocné občerstvení. Velkým milovníkem ovoce je i hvězda reality show Real Housewives Melissa Gorga, která bez něj nedá ani ránu. „Prostě ho miluju, ne proto, že je to zdravé, už jsem se tak narodila.”

Jablka s arašídovým máslem – Trojnásobná maminka Melissa Joan Hart, znáte se seriálu Sabrina mladá čarodějnice, vidí zdravou volbu v této netradiční kombinaci.

Bio hořká čokoláda – Herečka Sarah Chalke tím zahání chuť na sladké. Podle Americké zdravotnické asociace může hořká čokoláda dokonce snížit krevní tlak.

EBoost – Tento druh energetického nápoje si dopřává topmodelka Heidi Klum. Jedno balení prý obsahuje potřebnou dávku draslíku, zinku a vitamínu B.

Celozrnné krekry – Zobání ve tvaru zlatých rybiček znáte jistě každý. Akorát maminka Samantha Harris si na rybičkových krekrech trochu ujíždí. Ale údajně pojídá jen celozrnnou verzi.

Veganské bezlepkové čipsy – Kim Kardashian udělá pro postavu cokoliv. Její sestra Kourtney také. Když čekala své druhé dítě, ládovala se touhle bezlepkovou svačinkou, která samozřejmě disponuje nízkým obsahem kalorií a jako bonus obsahuje několik vitaminů, vápník a železo.

Zico – Courteney Cox a Gisele Bundchen popíjí tuto kokosovou vodu. Skvěle hydratuje a doplňuje elektrolyty. V každé lahvičce je více draslíku než v banánech a obsahuje méně cukru než klasické sportovní nápoje.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Intimní myšlenky princezny Diany k nahlédnutí: Soukromé dopisy, které psala v posledních dvou letech života...

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu