Ta ale dopadla. Krásná česká herečka se rozešla se zámožným režisérem a teď běhá v zimě venku bez bot.

 Celebrity 
24. března 2014 05:29 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Laserovou show zahájili Veronika, Martin Maxa a majitel Aquapalace ing. Pavel Sehnal  / inStory.cz
Hvězda filmu Ženy v pokušení Veronika Kubařová se před čtvrt rokem rozešla s úspěšným filmovým režisérem Karlem Janákem a ihned jej nahradila uměleckým ředitelem Městského divadla Mladá Boleslav Pavlem Khekem. Inu, lásce člověk neporučí. Hloupé na tom je jen to, že divadelníci jsou mnohem chudší chasa, nežli filmaři. Že by tohle bylo důvodem, proč mladá herečka běhá na konci zimy po městě jen v žabkách???

No a teď vážně... Přítele sice Veronika vyměnila, ale boty má. To, že se producírovala téměř naboso, mělo jiný důvod. Byla totiž pozvaná na velkou laserovou show do Aquaparku Čestlice, kam se musí každý, celebrita necelebrita, přezout do letní obuvi. "My jsme si nic na přezutí nebrali, prostě jsme doma nasedli do auta rovnou v žabkách a tady jsme rychle přeběhli zase do tepla..." smála se Veronika u bazénu.

Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy je největší aquapark ve střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízí široké spektrum služeb pro celou rodinu. Rozsáhlý Saunový svět i SPA a wellness zóna nabízejí vysoce kvalitní péči o tělo i ducha. K dispozici jsou i privátní sauny s vířivkou, které jsou ideální pro uzavřenou společnost, čili Veronika s Pavlem mohou v žabkách i bez nich hupsnout třeba tam...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...