Jitka Čvančarová se chopila zbraně. A ty ženské se jí draly z bundičky.

 Celebrity 
14. ledna 2014 12:08 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
K adrenalinu chová sympatie Foto: Jaroslav Urban pro LE&CO
Zatímco mnozí jezdí v tomto ročním období do Alp za sněhem lyžovat, Jitka Čvančarová se tam prohání v červeném Ferrari, které má pod kapotou přímo stádo koňských sil, a to pouze v lehké bundičce, z níž její ženskost doslova překypovala.

Jitka se nedala na extrémní sporty, pouze se účastnila adrenalinového focení nového kalendáře LE&CO 2014. I když zachytit ji na fotce, jak stojí na sportovním voze a ve vysoké rychlosti uhání alpskou krajinou, přičemž stíhá z jedoucího kamionu přemisťovat krabice s nákladem, je ve skutečnosti naprosto nereálné. Proto se fotograf Jaroslav Urban rozhodl, že tuto fotku vytvoří mnohem bezpečnějším způsobem. Záběr nafotil v klidu před halou výrobce šunky a výsledné efekty přidal až po úpravě. Herečka sice přiznala, že se do všeho vrhá po hlavě a většinou nemá z ničeho strach, ale tohle bylo příliš riskantní pro ni a také téměř nemožné pro fotografa.

Dalo by se říci, že Jitka Čvančarová ztvárnila v kalendáři ‘‘hlavní roli‘‘, jelikož se objevila skoro na všech fotografiích. ,,Chovám velké sympatie k rychlým vozům a myslím, že je to vzájemné! Zjevně si i dost rozumíme, takže příště budu raději za volantem,‘‘ smála se Jitka, které červené žihadlo naprosto učarovalo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná