Příběh o Sandře a maškarádě s ochrankou. Přišla, zazpívala z playbacku a rychle zmizela.

 Celebrity 
12. ledna 2014 17:42 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Manžel Olaf se od Sandry nehnul ani na krok.  / inStory.cz
Měla být hlavní hvězdou večera. No, tak se k ní tak chovali. Jestli to bylo potřeba, je otázka. Je sice pravda, že na otevření nového pražského klubu Cafe 80´s dorazila snad všechna bulvární média a tolik fotografů v Praze nikdo nikdy neviděl, ale že by bylo zapotřebí takové kontroly? Možná si mysleli, že jsou osmdesátá leta. To byla německá zpěvačka Sandra opravdu hvězda.

Úderem osmé hodiny přistavilo před červeným kobercem auto. První vylezl manžel Olaf, který otevřel Sandře dveře. Dalších pět bodyguardů rozhánělo davy fotografů a německá zpěvačka během pár vteřin zmizela v útrobách klubu. Kdo čekal focení na červeném koberci, šeredně se zmýlil. Vyhrál ten, kdo měl delší ruce a stačil zmáčknout spoušť.

Tím skrývání německé zpěvačky neskončilo. Uzavřeli ji v salonku, kde asi hodinu poskytovala rozhovory vybraným médiím. Poté se fotografové konečně dočkali. Asi půl minuty mohli Sandru fotit. Za odměnu pak vystřihla pět svých největších hitů. Bohužel jen z playbacku. A jak to všechno skončilo? Stejně, jak to začalo. Obestoupila ji ochranka včetně manžela a zmizela neznámo kam…
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí