Na jakých filmech si ujíždí české celebrity? Romance i mýtičtí hrdinové.

 Celebrity 
29. prosince 2013 12:20 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Pu pu pidu Foto: Facebook
Ve sváteční čas nás každoročně televizní stanice bombardují jednou peckou za druhou. Bohužel, filmy se často překrývají a člověk netuší, co si vybrat. Nějakou jasnou srdcovku máme ale každý. Na čem si ujíždí české celebrity a co si v televizi nenechají ujít?

Modelka Simona Krainová si potrpí na čistou romanci Láska nebeská. ,,Můj nejmilovanější film. Můžu vidět ještě tisíckrát. Vždy mi připomene, proč jsme tady. Je všude kolem nás. Přeji vám všem z celého srdce, aby vás nikdy neopouštěla a vy i právě díky ní odpouštěli. Krásné svátky miláčkové. Jdu koukat a slzet,‘‘ svěřila se Simona vskutku upřímně na sociální síti.

Naopak drsňáka Noida by i z hrobu probudila melodie filmu, kde si svalovec Arnold Schwarzenegger vystřihnul mýtického hrdinu. Sám přiznal, že: ,,Usínám, usínám a najednou z TV úvodní hudba z Conana Barbara!!! To musím po 345té vidět!!! Hurá!!‘‘ Barbar Arnold je prostě stará dobrá klasika.

Ale i milovnice klasiky s půvabnou Marilyn Monroe nepřišly zkrátka. Moderátorka Katka Kristelová se ještě před začátkem pečlivě odlíčila, vyčistila zuby a s dcerkou Claudií dychtivě čekaly na začátek. A bloggerka Nikol Moravcová, ta se rovnou jako božská Marilyn nechala vyfotit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná