O Vánocích kapra? Martin Maxa si dal trochu menší rybičky... a parádní "ožíračku"!

 Celebrity 
29. prosince 2013 00:02 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Ještě, že to nebyly piraně! Green Wellness
Jelikož už se zpěvák a malíř Martin Maxa (58) nějakou tu dobu brouzdá středním věkem, i jeho postihují všelijaké zdravotní potíže. Nejvíc ho trápí bolesti zad, a tak zkouší různé neinvazivní procedury, mimo jiné terapeutické masáže. Na ty dojíždí z Litvínova, kde bydlí, do relaxačního centra Green Wellness pod pražský Libeňský most. Při své poslední návštěvě vyzkoušel i další nabízenou proceduru, kdy si nechal speciálním druhem exotických rybiček "ožírat" nohy. "Většinou chodím pořád v pantoflích, až než napadne sníh, takže moje nohy asi nezažívají právě ukázkovou péči. Dneska jim to trochu vynahradím..." směje se Martin.

"Rybičky Garra Rufa pocházejí z Turecka. Kromě toho, že se u procedury oždibování mikrošupin na chodidlech příjemně zrelaxujete, ti lechtivější se i nasmějou a rybky zjemní Vaši kůži. My u nás máme Rufy staré cca 11 měsíců, ale v dospělém věku 2-3 let dorůstají až 12-ti centimetrů. Rybkám se přezdívá Dr. Ryba - to proto, že jejich "sliny" pomáhají odstraňovat kožní problémy jako lupénku či atopický ekzém..." vysvětlil provozovatel Green Wellness Dalibor Koliba.

Procedura prý byla velice příjemná. Na závěr relaxačního odpoledne si Martin ještě zalenošil v sauně a ve vířivce a potom odjel zpátky do Litvínova s jasnou představou o zbytku dne: "Dneska mě ještě čeká pravidelná týdenní dávka tří tisíc dřepů." No a pak ho nemá všechno bolet...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Hledáte bezúdržbovou pokojovku? Vsaďte na překrásnou řasokouli

Styl

Trpíte na akné? Možná za to může potravinová alergie

Bydlení

Barový pult je velmi praktický a hodí se do každé kuchyně. Jak ho vybrat?

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu