O Vánocích kapra? Martin Maxa si dal trochu menší rybičky... a parádní "ožíračku"!

 Celebrity 
29. prosince 2013 00:02 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Ještě, že to nebyly piraně! Green Wellness
Jelikož už se zpěvák a malíř Martin Maxa (58) nějakou tu dobu brouzdá středním věkem, i jeho postihují všelijaké zdravotní potíže. Nejvíc ho trápí bolesti zad, a tak zkouší různé neinvazivní procedury, mimo jiné terapeutické masáže. Na ty dojíždí z Litvínova, kde bydlí, do relaxačního centra Green Wellness pod pražský Libeňský most. Při své poslední návštěvě vyzkoušel i další nabízenou proceduru, kdy si nechal speciálním druhem exotických rybiček "ožírat" nohy. "Většinou chodím pořád v pantoflích, až než napadne sníh, takže moje nohy asi nezažívají právě ukázkovou péči. Dneska jim to trochu vynahradím..." směje se Martin.

"Rybičky Garra Rufa pocházejí z Turecka. Kromě toho, že se u procedury oždibování mikrošupin na chodidlech příjemně zrelaxujete, ti lechtivější se i nasmějou a rybky zjemní Vaši kůži. My u nás máme Rufy staré cca 11 měsíců, ale v dospělém věku 2-3 let dorůstají až 12-ti centimetrů. Rybkám se přezdívá Dr. Ryba - to proto, že jejich "sliny" pomáhají odstraňovat kožní problémy jako lupénku či atopický ekzém..." vysvětlil provozovatel Green Wellness Dalibor Koliba.

Procedura prý byla velice příjemná. Na závěr relaxačního odpoledne si Martin ještě zalenošil v sauně a ve vířivce a potom odjel zpátky do Litvínova s jasnou představou o zbytku dne: "Dneska mě ještě čeká pravidelná týdenní dávka tří tisíc dřepů." No a pak ho nemá všechno bolet...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Prokapávajícím kohoutkem utíká hodně peněz. Opravit jej zvládnete i sami

Styl

Pryskyřice kadidlovníku odbourá bolavé klouby a zamezí i vzniku nádorů

Bydlení

Vsaďte na sílu bylinek a vyrobte si z nich polštář. Je to velmi jednoduché

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu