Kdo prošel pod rukama Ivetě Bartošové za posledních 5 let? Čert aby se v tom vyznal.

 Celebrity 
27. prosince 2013 06:59 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Kdo s Ivetou v domečku přebývá? Foto: Facebook
Kolem zpěvačky Ivety Bartošové (✝48) se toho děje opravdu hodně a čím dál víc. I když je to vlastně pořád dokola. Alkohol, léčebna, antidepresiva, rozvod, mecenáš, milenec, svatba, alkohol atd... Sem tam nějaký ten comeback, ze kterých toho nikdy moc nebylo, protože Džambulky psychický stav to celé komplikuje. Po svém boku má ale vždy nějakého rytíře, který se snaží zachránit situaci. Pojďme si to trochu zrekapitulovat.

Od Pomeje po dluhy
V září roku 2008 si vzala producenta Jiřího Pomeje (55). Tehdy to byla pompézní svatba na zámku Hluboká se spoustou hostů. Problémy ale začaly už po roce a v srpnu 2010 se definitivně rozvedli. Jednou se k sobě dokonce na chvíli vrátili, ale to byl takový výstřel do tmy. V té době se kolem Ivety začínají motat různí mecenáši, kteří tehdejší princeznu nechtějí nechat na holičkách. Například se traduje, že majitel pražského kasina Pavel Pásek zpěvačce odpustil téměř milionový dluh a to za dvě písně na playback na své oslavě.

Od hraběte po teplou náruč Rychtáře
V roce 2011 se kolem Ivety začíná potulovat italský hrabě Domenico Martucci (43). Iveta pendluje sem a tam, Domenico si média užívá a Iveta si užívá alkohol. Vydrželo jim to pár měsíců a Iveta si léčí srdce i operované rameno po boku Josefa Rychtáře (61). Ten se kvůli Bartošové po 28 letech rozvedl.

Od rytíře Macury po pěstní souboje
Na scénu přichází Zdeněk Macura (45). Velký obdivovatel a mecenáš Ivety Bartošové. Unáší Ivetu daleko od Rychtáře, protože ten ji prý opakovaně bil. Rychtář na to reaguje trestním oznámením za únos Ivety Bartošové. Chlapci na to původně šli přes pěstní souboj, ale nakonec to za ně musel vyřešit soud.

Od Rychtáře po Macuru a tak pořád dokola
I když si oba chlapci Džambulku přehazují jako horký brambor, přesto se 24. září 2013 na radnici provdala za Josefa Rychtáře. Na svatbě byla tehdy i policie, protože tohle si novináři nemohli nechat ujít. Svatbu oznámili potom, co se Iveta vrátila z bohnické léčebny.

Iveta zachránce Macuru chvíli chce, potom si zase stěžuje, že ji Macura už víc jak rok obtěžuje a on se s tím nemůže smířit. Momentálně se Bartošová snaží o další comeback a mezi oběma chlapci to stále vře na 100 stupňů!!!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu