Kdo prošel pod rukama Ivetě Bartošové za posledních 5 let? Čert aby se v tom vyznal.

 Celebrity 
27. prosince 2013 06:59 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Kdo s Ivetou v domečku přebývá? Foto: Facebook
Kolem zpěvačky Ivety Bartošové (✝48) se toho děje opravdu hodně a čím dál víc. I když je to vlastně pořád dokola. Alkohol, léčebna, antidepresiva, rozvod, mecenáš, milenec, svatba, alkohol atd... Sem tam nějaký ten comeback, ze kterých toho nikdy moc nebylo, protože Džambulky psychický stav to celé komplikuje. Po svém boku má ale vždy nějakého rytíře, který se snaží zachránit situaci. Pojďme si to trochu zrekapitulovat.

Od Pomeje po dluhy
V září roku 2008 si vzala producenta Jiřího Pomeje (54). Tehdy to byla pompézní svatba na zámku Hluboká se spoustou hostů. Problémy ale začaly už po roce a v srpnu 2010 se definitivně rozvedli. Jednou se k sobě dokonce na chvíli vrátili, ale to byl takový výstřel do tmy. V té době se kolem Ivety začínají motat různí mecenáši, kteří tehdejší princeznu nechtějí nechat na holičkách. Například se traduje, že majitel pražského kasina Pavel Pásek zpěvačce odpustil téměř milionový dluh a to za dvě písně na playback na své oslavě.

Od hraběte po teplou náruč Rychtáře
V roce 2011 se kolem Ivety začíná potulovat italský hrabě Domenico Martucci (43). Iveta pendluje sem a tam, Domenico si média užívá a Iveta si užívá alkohol. Vydrželo jim to pár měsíců a Iveta si léčí srdce i operované rameno po boku Josefa Rychtáře (61). Ten se kvůli Bartošové po 28 letech rozvedl.

Od rytíře Macury po pěstní souboje
Na scénu přichází Zdeněk Macura (45). Velký obdivovatel a mecenáš Ivety Bartošové. Unáší Ivetu daleko od Rychtáře, protože ten ji prý opakovaně bil. Rychtář na to reaguje trestním oznámením za únos Ivety Bartošové. Chlapci na to původně šli přes pěstní souboj, ale nakonec to za ně musel vyřešit soud.

Od Rychtáře po Macuru a tak pořád dokola
I když si oba chlapci Džambulku přehazují jako horký brambor, přesto se 24. září 2013 na radnici provdala za Josefa Rychtáře. Na svatbě byla tehdy i policie, protože tohle si novináři nemohli nechat ujít. Svatbu oznámili potom, co se Iveta vrátila z bohnické léčebny.

Iveta zachránce Macuru chvíli chce, potom si zase stěžuje, že ji Macura už víc jak rok obtěžuje a on se s tím nemůže smířit. Momentálně se Bartošová snaží o další comeback a mezi oběma chlapci to stále vře na 100 stupňů!!!
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co stihnout na zahradě, než se pořádně ochladí

Styl

Nejrychleji se vám vajíčka zkazí ve dveřích lednice. Kde je tedy skladovat?

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu