Kazma vytrubuje rozchod s Kristelovou. Masíruje si ego nebo si jen sarkasmem léčí zlomené srdce?

 Celebrity 
28. prosince 2013 05:27 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
3 fotografie v galerii
Takže už definitivně konec? Foto: Facebook
Výstřelek na sociální síti Kamila Bartošky alias Kazmy už jste nejspíš viděli na padesáti dalších stránkách. Takže jen ve zkratce. Moderátor na facebooku oznámil jeho oficiální rozchod s Kateřinou Kristelovou. Prý si přiznal svou chybu a po roce a půl vztah končí. Fotografie ani rozhovory nehodlá poskytovat, ale nám bohatě stačí i tohle veřejné přiznání.

Není žádným tajemstvím, že fanoušci jeho humoru se mu za blonďatou a kultivovanou Kateřinu spíše vysmívali. Proto mu takový veřejný tah přidá na popularitě minimálně u lidí, které on potřebuje a u nichž tak ještě stoupne v ceně.

Dále vypsaný ironický konkurz na novou přítelkyni ve spojení s oznámením, že se s Kateřinou rozešel, zní i na takového vtipálka dost ublíženě. Ale není nad trochu rozchodového sarkasmu, který člověku zvedne náladu a ve světle reflektorů tak vypadá šíleně nad věcí.

Mimoto, jiným médiím rozchod potvrdila i sama Kateřina, ale prý proběhl daleko dřív, než Kazma uvádí. Kdyby na to ovšem lidi přišli normálnější cestou, to by nebyl ten správný mediální boom.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu