Slavné ženy rodily ostošest. Kdo všechno si letos nadělil dalšího člena rodiny?

 Celebrity 
27. prosince 2013 15:50 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Rodila Jandová, Vítová i Belohorcová... Kdo další? Foto: Facebook
Rok se s rokem sešel a český šoubyznys si za uplynulých dvanáct měsíců nadělil mnoho nových přírůstků. Slavné maminky rodily jedna za druhou. Kdyby vám náhodou nějaká unikla, tak se nic neděje, protože jsme pro vás připravili přehled těch nejznámějších slavných novorozených miminek.

Ještě než uplynul měsíc leden, bývalá Miss ČR Helena Houdová porodila holčičku jménem Deia. Už je to trojnásobná maminka a ve vodách krásy se toho letos dělo ještě víc. Už čtvrté dítě se narodilo ředitelce České Miss Michaele Maláčové. Je to holčička Adele. Naopak své první miminko a snad ne poslední, přivítala do rodiny i česká Miss Earth 2011 Šárka Klemensová, která v opavské nemocnici porodila dceru Sáru.

Slovensko se také činilo, Zuzana Norisová i zpěvačka Dorota Nvotová, dcera Anny Šiškové, daly život novému človíčkovi. Zato nejmladší letošní maminkou se stala teprve dvacetiletá Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou. V březnu porodila syna s výstředním jménem Quentin.

Na konci června se herečka Aňa Geislerová stala trojnásobnou maminkou. Je to kluk a jmenuje se Max. O otci dítěte se hodně spekulovalo, protože v té době měla románek s Martinem Shenarem. Z televizních kruhů si určitě vzpomenete i na moderátorku Ivetu Vítovou, která teď s manželem vychovává dceru Anetku.

Rodina se rozrostla i Jiřímu Pomeje nebo dceři slavného rockera Martě Jandové, která si z porodnice přinesla dceru Marušku. Určitě vám nemohla uniknout ani česká držitelka Oscara zpěvačka Markéta Irglová, ta dokonce rodila až na Islandu.

Nejnovějšími maminkami jsou hvězda seriálu Cesty domů Pavla Vitázková, jejíž dcera Barborka se narodila v pátek třináctého a Zuzana Belohorcová, která si miminko nadělila skoro pod stromeček. Stalo se to na Floridě, kde žije se svým manželem Vlastou Hájkem a dcerou Salmou. Novorozený syn se jmenuje Nevio Belohorec Hájek.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...