Jak stíhá vytížená Simona Krainová péči o děti? Jednoduše. Prý je magor.

Workoholička hadr!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
07. ledna 2014 05:43 / Foto: Facebook
  0   0
Přemýšleli jste někdy, jak vytížená může být maminka dvou dětí s opravdu rozjetou kariérou? Inu, vytížená je opravdu hodně. Modelka Simona Krainová (45) je vskutku podnikavá dívka. Věnuje se nadaci Unicef, kde je ambassadorkou, je ředitelkou projektu Czechoslovak top model, chystá v televizi pořad Sluší ti to a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Je ale zároveň maminkou a manželkou, která si přeje velikou rodinu. Teď má dva syny - Maxe a Bruna. Jak ale vůbec stíhá starost o ně? ,,Umím si to rozdělit. Mám výbornou chůvu, která mi moc pomáhá, protože rodiče jsou moc daleko. Takže nemůžu využívat služeb babiček, jako to dělá většina lidí. Ale dětem se věnuji maximálně. Dělám třeba tři dny nonstop, někdy i 20 hodin a pak jsem třeba čtyři dny doma. Je pravda, že toho moc nenaspím. Spím tak čtyři hodiny denně, abych všechno stihla, k tomu ještě cvičit, starat se o děti, ale já jsem vždycky byla takový workoholik a magor. Já bez toho adrenalinu nemůžu žít, nemohla bych zůstat jenom doma,‘‘ svěřila se Simona vipstory.cz.

A pokračovala: ,,Myslím si, že člověk by neměl přestat být sám sebou a dělat věci i pro sebe, protože když nemá rád sám sebe, tak nemůže rozdávat lásku druhým. Takže se snažím být zdravě nesobecká, ale je pravda, že mi to jde těžko. Když se dívám na svoje děti, tak někdy hodně obětuju jen pro ně, ale oni stojí za to. Nespím třeba, abych mohla být s nimi. Což mi každý vyčítá, že je špatně, ale prostě jsou to moje děti. Já jsem spokojená, že všechno je tak, jak má být.‘‘
📷
2
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

O kvalitě spánku nerozhoduje jen postel či rošt. Roli hraje i jedna opomíjená drobnost

Styl

Vrásky na čele zbytečně přidávají roky. Známe triky, jak se jich docela snadno zbavit

Bydlení

Pět tipů, aby se vám v ložnici nádherně spalo

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě