Účastnicí Love Islandu je překvapivě Miss Natálie Kočendová. Před dvěma lety prožila obrovskou bolest, když přišla o miminko. Nyní hledá novou lásku

 Celebrity 
21. září 2022 20:18 / Pavla Krejčí
  0
📷
1 fotografie v galerii
Natálie se rozhodla najít ve vile spřízněnou duši Se svolením Nextfoto
Nová sezóna Love Islandu je tu. Jeho obsazení bylo pro mnohé vskutku zarážející, jelikož se mezi účinkujícími objevila také nádherná Natálie Kočendová, držitelka několika titulů krásy. Přitom teprve v červnu oznámila rozchod se svým snoubencem Luckym Royalem a nyní se snaží najít lásku. Mnozí tvrdí, že je to pod její úroveň.

Nikdo nepřekvapil tolik jako modelka Natálie Kočendová. Když se objevila mezi desítkou účastníků reality show Love Island, vyvolala spekulace a u mnohých i nepochopení. Po nové lásce se bude poohlížet po rozchodu s barberem Lukášem Vlačuhou, který vystupuje pod jménem Lucky Royal. Zásnuby zrušila v červnu jen chvíli poté, co vyhrála soutěž krásy Top Model of the World.

Může se zdát zvláštní, že se po tak krátké době po rozchodu rozhodla přihlásit do vily. První castingy do Love Islandu probíhaly dle informací Expresu letos v květnu a poslední v srpnu. Spekuluje se tak, zda za ukončením vztahu nestály spíše její kariérní ambice. Přestože oba tvrdí, že o konci vztahu uvažovali již nějakou dobu, je načasování poněkud nápadné.

Touto fotkou jsme Vám chtěli oznámit zásnuby. Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše velmi vděčná,“ uvedla v červnu na svém Instagramu.

Jisté náznaky modelčiných ambicí by se daly nalézt také ve vyjádření barbera. „Natálka vyhrála světovou soutěž, má před sebou tolik práce a kariéru, má plány a cíle, proto máme každý jiné priority, že jsme se rozhodli jít každý svou cestou,“ uvedl na sociálních sítích.

Kočendová do reality show vstoupila jako tzv. „bombshell“, která může pro ostatní účastníky představovat hrozbu. V její pravomoci je rozdělit páry nebo poslat jinou dívku domů. Jak zamotá děním na Love Islandu, a zdali najde spřízněnou duši, se však teprve ukáže.

Ještě donedávna to s uznávaným barberem vypadalo na velkou lásku. První trhlinky ve vztahu se mohly objevit již v roce 2020. Tehdy si totiž prošli opravdu nezáviděníhodnou a smutnou událostí. Kočendová přišla v šestém měsíci o miminko. Přitom nic nenaznačovalo tomu, že by jejich dítě bylo ohroženo na životě. Modelka si prošla všemi vyšetřeními, která nakonec dopadla dobře. O to větší šok přišel, když plod jejich lásky zemřel.

Kontroverzi vyvolala, když se o ztrátu miminka podělila poměrně „otevřeným“ způsobem. Po tragické události se zvěčnila na fotografii společně s mrtvým synem. Ačkoliv část zakryla emotikonem, mnozí nechápou, proč se k tomuto kroku uchýlila. Kočendová řekla, že chtěla vyjádřit své nejhlubší emoce a šířit povědomí o tom, jak se cítí matka, která nečekaně přišla o dítě. To je dozajista chvályhodné, nicméně ne každá miminka by tu v tuto nejtěžší chvíli měla myšlenky na focení se s mrtvým drobečkem.

V popisku fotky nešetřila emocemi: Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka. Takovou lásku a štěstí jako jsem zažívala 6 měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe. Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů. Jsi ten nejkrásnější kluk. Jednou se tam nahoře potkáme. Miluji tě, moje malá lásko.“ 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

 

Přejeme Natálii hodně štěstí nejen v reality show, ale i v životě a lásce.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Čtyři ženská znamení, která nemívají štěstí v lásce. Proč tomu tak je a je možné si lásku do...

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod