Brad Pitt si koupil sídlo na kalifornském pobřeží. Dům s úchvatným výhledem na otevřený oceán ho vyšel na miliardu korun

 Celebrity 
28. července 2022 10:33 / Mirka Malá
  2
📷
3 fotografie v galerii
Brad Pitt koupil architektonicky cenné sídlo Depositphotos
Brad Pitt je zase v centru dění, a to nejen kvůli tomu, že přišel v kiltu na premiéru svého nového filmu Bullet Train. Taky zaznamenal negativní posun ve své soudní bitvě s Angelinou Jolie, a tak si alespoň udělal radost sídlem za miliardu korun.

Jde o sídlo z roku 1918, kterému se říká D. L. James House. To byl totiž americký byznysmen, který byl prvním majitelem této zajímavé nemovitosti, kterou si nechal postavit od slavného architekta Charlese Sumnera Greeneho. Naposledy ale nemovitost patřila jistému magnátovi z Chicaga Joe Ritchiemu, který ale nedávno zemřel.

Přestože sídlo na kalifornském pobřeží nebylo v nabídce žádné realitní kanceláře, Brad Pitt ji dokázal ihned koupit za v přepočtu miliardu korun. Sídlo, vystavěné ve středomořském stylu, leží na kraji skalního masivu, a má tím pádem úchvatný výhled na otevřený oceán.

Brad Pitt se netají tím, že má velmi rád zajímavou architekturu, což byl nejspíš také jeden z důvodů, proč toto velmi drahé sídlo koupil. A zřejmě si také potřeboval udělat nějakou radost. V posledních týdnech se mu všechno, tedy samozřejmě kromě filmu, sype pod rukama.

Jeho soudní bitvy s exmanželkou Angelinou Jolie jsou už dostatečně mediálně známé. Tihle dva se soudí v nekonečném seriálu jak o péči o děti, tak o rozdělení majetku. A to spolu nežijí už od roku 2016.

Nejhorší ránu zažil Pitt před několika dny, když začal u soudu prohrávat v kauze podílu ve francouzském vinařství Chateau Miraval. To dosud bylo doslova jeho láskou a Pitt byl vemi pyšný i na to, že jeho růžové šampaňské dostalo řadu prestižních ocenění. Jak s vinařstvím, tak se samotným zámkem Chateau Miraval měl do budoucna velké plány.

Jenomže Angelina Jolie prodala svůj padesátiprocentní podíl velké společnosti Stoli Group, která se zabývá obchodem s alkoholem, přestože Pitt tvrdí, že měl na její polovinu předkupní právo. A u soudu se snaží tento obchod anulovat a získat do svého vlastnictví celé vinařství.

Koupě, i když velmi drahá, tak luxusního sídla v Carmel v Kalifornii tak Pittovi alespoň trochu zlepší náladu. Soudních bitev s Angelinou Jolie se totiž očividně jen tak nezbaví.

Autorský článek, další zdroj: Page Six

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum