Gott zažil obrovské zklamání! Kvůli tomuto muži!

 Celebrity 
01. srpna 2016 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Setkání dvou pěveckých hvězd se nekonalo. Prostě to nevyšlo, tak snad příště! archiv, Profimedia
Velké zklamání zažil nedávno uzdravený Karel Gott. A nebylo to ani kvůli své manželce Ivaně, svým starším dcerám, s nimiž prý ochladly vztahy, ale kvůli muži! Ano, kvůli jedinému muži! S tím se tolik toužil setkat, ale nevyšlo to!

Gott se moc chtěl potkat s Tomem Jonesem při jeho návštěvě ČR, kde měl velkolepý koncert. Původně to měli oba v plánu, znovu se sejít, ale bohužel. Z časových důvodů se to nepovdlo a Zlatému slavíkovi to je moc líto!

„Chtěl bych ho vidět. Vím, že bojoval s vážnou nemocí a velmi statečně,“ říkal před příjezdem do Česka Tom Jones. Jenže nakonec to neklaplo. I když byl ochoten Karel Gott vátit se dříve z dovolené v Itálii, setkání se nekonalo.

„Nikdo nás ze strany Toma Jonese nekontaktoval, ani jeho management. Pan Gott tey setkání s ním neplánuje,“ nechala se slyšet Mistrova mluvčí Aneta Stolczová.

Možná, že Jones čekal, že se mu Gott ozve sám, nebo, že zavítá na jeho vystoupení. Ale také t nevyšlo. Gotta to ale velmi mrzelo. S Jonesem se znají mnoho let, velmi se vzájemně podporují. Tak snad příště…
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu