Gott zažil obrovské zklamání! Kvůli tomuto muži!

 Celebrity 
01. srpna 2016 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Setkání dvou pěveckých hvězd se nekonalo. Prostě to nevyšlo, tak snad příště! archiv, Profimedia
Velké zklamání zažil nedávno uzdravený Karel Gott. A nebylo to ani kvůli své manželce Ivaně, svým starším dcerám, s nimiž prý ochladly vztahy, ale kvůli muži! Ano, kvůli jedinému muži! S tím se tolik toužil setkat, ale nevyšlo to!

Gott se moc chtěl potkat s Tomem Jonesem při jeho návštěvě ČR, kde měl velkolepý koncert. Původně to měli oba v plánu, znovu se sejít, ale bohužel. Z časových důvodů se to nepovdlo a Zlatému slavíkovi to je moc líto!

„Chtěl bych ho vidět. Vím, že bojoval s vážnou nemocí a velmi statečně,“ říkal před příjezdem do Česka Tom Jones. Jenže nakonec to neklaplo. I když byl ochoten Karel Gott vátit se dříve z dovolené v Itálii, setkání se nekonalo.

„Nikdo nás ze strany Toma Jonese nekontaktoval, ani jeho management. Pan Gott tey setkání s ním neplánuje,“ nechala se slyšet Mistrova mluvčí Aneta Stolczová.

Možná, že Jones čekal, že se mu Gott ozve sám, nebo, že zavítá na jeho vystoupení. Ale také t nevyšlo. Gotta to ale velmi mrzelo. S Jonesem se znají mnoho let, velmi se vzájemně podporují. Tak snad příště…
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum