Jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti přiznala těžké deprese. Bella Hadid promluvila o svých stavech i léčebně

 Celebrity 
16. března 2022 15:15 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bella Hadid je úspěšná modelka, ale také několikrát přiznala, že uvnitř je stejně zranitelná jako ostatní ženy Depositphotos
Patří k nejúspěšnějším modelkám současnosti, přesto její život není šťastný. Krásná a úspěšná Bella Hadid v rozhovoru pro americký Vogue promluvila o těžkých stavech, kterými si musela projít a dokonce přiznala, že skončila v léčebně.

Topmodelka Bella Hadid svůj boj s úzkostí před veřejností nikdy extra neskrývala. „Cítím vinu, že nežiju svůj úžasný život naplno. Mám neomezené možnosti, přesto jsem v depresích. Nedává to smysl,“ uvedla pro Glamour v roce 2019.

V listopadu 2021 byla na svém Instagramu ještě o hodně otevřenější než kdykoliv předtím. Se svými fanoušky, kterých je přes padesát milionů, sdílela sérii selfies, na kterých pláče. Ke smutným snímkům připsala: „Sociální sítě nejsou odrazem reality. Pro všechny, kdo s tím bojují, prosím, pamatujte na to. Někdy stačí slyšet, že nejste sami. A já pro vás mám vzkaz: Nejste sami. Mám vás ráda.“ Americká topmodelka dále zdůraznila, že každodenní boj někdy nelze vyhrát, ale musíte zjistit, jak se s ním naučit žít.

„Trvalo mi dlouho, než jsem si to srovnala v hlavě, ale několikrát jsem se taky zhroutila a zažila pocity vyhoření. Chci, abyste věděli, že na konci tunelu je vždycky světlo, i horská dráha se v určitém okamžiku pokaždé zastaví,“ snažila se tehdy uklidnit fanoušky a hlavně sebe krásná modelka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella  (@bellahadid)

 

 

Bella se nyní pro magazín Vogue rozpovídala nejen o svém psychickém zdraví, ale i lehké závislosti na alkoholu. Časté pití se stalo součástí jejího života a modelka kvůli alkoholu přišla i o několik zakázek. Nyní je abstinentkou a večírkům s alkoholem se prý obloukem vyhýbá. 

Podle svých slov si prošla velmi nelehkým obdobím, kdy se každé ráno budila s hysterickým pláčem. „Nikomu jsem to neřekla. Chodila jsem do práce a o pauzách plakala. Pak se vrátila do hotelu a plakala znovu, dokud jsem neusnula. A další den to samé, pořád dokola,“ řekla s tím, že celé to trvalo tři roky. Promluvila i o pracovním vyhoření, které po několika letech v modelingu zažila.

Dnes už křehká kráska ví, že zdraví je na prvním místě a dbá především na to, aby byla psychicky v pohodě. „Nebylo by fér, kdybych o tom nepromluvila, protože je to to jediné, co v posledních letech řeším. Došla jsem až sem, ale dalo mi to zabrat,“ dodala na závěr rozhovoru. 

Zdroj: Instagram, vogue.com, vogue.czglamourmagazine.co.uk.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...