Šokující úmrtí dávné hvězdy Novy. Eva Jurinová byla milovaná i zavrhovaná

 Celebrity 
14. ledna 2021 20:06 / René Černý
  1   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Evě Jurinové bylo pouhých 67 let Archiv TV Nova
Patřila mezi největší profesionálky v mediálním prostoru ve své době, ale i po ní. I jako kantorka a lektorka rétoriky a komunikace patřila mezi špičky. Eva Jurinová byla milovaná, ale i zavrhovaná, a to kvůli své politické angažovanosti. Všechny ale nyní šokovala zpráva, že už 3. ledna zemřela.

Eva Jurinová zemřela v pouhých 67 letech. Podle zprávy jejího manžela odešla po dlouhé a těžké nemoci. Až 13. ledna vyšlo najevo, že již nežije a že o deset dní dříve zemřela v nemocnici Na Bulovce. Ještě na silvestra mluvila po telefonu s některými svými přáteli s tím, že ji přeložili na normálná pokoj, nejspíš z oddělení JIP, a že bude brzy v pořádku. 

Co se pak stalo, že se tak razantně změnil její zdravotní stav, není jasné. Jurinová, která patřila kdysi k největším hvězdám televize Nova v jejích začátcích, prý zápasila s vážnou nemocí. S rakovinou.

"Je mi to moc líto. Eva patřila k největším profesionálkám, byla vždy naprosto skvěle připravená a spolehlivá. Viděli jsme se někdy před třemi čtyřmi lety, ale během roku jsme si několikrát volávali. Vůbec nevím, co se stalo, svěřovala se jen manželovi," prozradil bývalý moderátor Zbyněk Merunka.

Eva s manželem Václavem byli bezdětní. V Sadské u Nymburka, kde byla moderátorka také několik let starostkou, měli velký dům, který vloni prodávali a měli se přestěhovat zpět do Prahy. 

Právě kvůli svému starostování si udělala hlavně v Sadské pár nepřátel. Nicméně všeobecně byla vnímána jako milá, přátelská a empatická žena. "Měla ve zvyku říkat věci na rovinu a byla poměrně kritická k lidem z branže, kteří prostě nebyli připravení, nebo neuměli mluvit a nechtěli na tom nic měnit. Byla profík," psali i na sociálních sítích někteří její kolegové a přátelé.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud v lednici skladujete vejce delší dobu, raději si ověřte jejich čerstvost. Přinášíme možnosti

Styl

Tělo nám umí dát jasně najevo, že mu chybí hořčík. Pokud je to váš problém, minerál rychle doplňte

Bydlení

Mít doma zvířecího mazlíčka znamená vybrat také vhodnou podlahu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu