Zpověď moderátora Karla Kašáka: Drogy ani děcák rodičům nevyčítám, plním si své sny

 Face To Face 
25. září 2020 10:38 / René Černý
  6   0
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
Karel Kašák si splnil svůj dětský sen. Face To Face
Se svou sestrou Veronikou, modelkou a finalistkou České Miss 2014, vyrůstali v dětském domově. Pak se prosadili v tom, o čem oba od malička snili, i když každý v trochu jiném oboru. Hostem René Kekelyho v talk show Face To Face byl moderátor, sportovec a milovník adrenalinu Karel Kašák.

Dnes je Karel Kašák známá televizní tvář a i když moderuje počasí, užívá si to. Splnil si totiž svůj sen a cesta k němu nebyla vůbec jednoduchá. Ani jeho dosavadní život. Především dětství, které z větší části on i jeho sestra, modelka Veronika, prožili v dětském domově. Cesta z děcáku až po tu televizní hvězdu byla poměrně dlouhá.

„Já bych řekl, že dlouhá asi byla, ale byla zábavná a užíval jsem si ji. A je pohádková, fantastická!,“ říká dnes sympatický, urostlý muž, který miluje život, práci, kterou dělá a adrenalin. Ten ho provází celým životem.

Karel byl v dětském domově osm let, jeho sestra Veronika tam byla déle. A sama se rozhodla zůstat tam i po základní škole.

„Rodiče se rozvedli a abych byl upřímný, tak vlastně úplně nevím, proč. Nicméně mamka říkala, že taťka jí psychicky i fyzicky ubližoval… Všichni víme, že brala drogy a když jsme s ní zůstali, tak na nich setrvala. Až nás v podstatě zachránila asi sociálka. Respektive nějaká paní, která nás hlídala a ta nás pak předala sociální péči,“ svěřil se Kašák, který má s rodiči dnes skvělé vztahy.

Rodiče Karla a Veroniky se svým dětem za to, co musely jako děti prožít, mnohokrát omluvili a mrzí je to.

„Přišla omluva několikrát a budou si to navždy vyčítat, do konce svých životů. Každý s tím bojuje jinak a vyjadřuje svým způsobem. Nicméně dneska máme skvělé vztahy a jsme taková ta klasická rodina,“ prozradil v rozhovoru Karel.

Jeho sestra Veronika Kašáková se dnes věnuje dětským domovům, má dokonce známou nadaci. Její bratr v ní částečně také funguje a jak říká: Kam jde Karel Kašák, tam jde i Veronika Kašáková a naopak.

Televizní kariéra kluka z děcáku byla poměrně složitá, ale protože si šel za svým snem, stejně jako jeho sestra, podařilo se.

Co si jako malí se sestrou v dětském domově slíbili, jak se on k televizní práci dostal, jak to má s popularitou, žárlí na něj jeho přítelkyně a jaký adrenalinový sport dělá? Na to se podívejte v pořadu Face To Face…

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Styl

Klimatizace člověku v létě uleví. Může ale také ničit zrak, svaly i klouby

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu