خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!

Plíšková neprozradila, zda si změní jméno na Hrdličkovou
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
13. prosince 2017 11:33 / Instagram
  0   0
Naše špičková tenistka Karolína Plíšková okouzlila nejednoho muže svou dokonalou postavou a sympatickým vystupováním. Brzy ale bude vdaná!

Necelé dva roky randí Karolína Plíšková s Michalem Hrdličkou, který je o dva roky mladší. Oba nyní překvapili informacemi o plánované veselce. „Hodně už mluvíme o svatbě a chceme se vzít v příštím roce,“ svěřila se médiím Karolína. „Je pravda, že od té doby, co jsem s Michalem, se mi hodně daří. Je to asi tím, že jsem spokojená v soukromí, a to se projevuje i na kurtech,“ uvedla. 

Přesto stráví Vánoce sama daleko od rodiny. Bývalá světová jednička totiž 21. prosince odlétá na exhibiční turnaj do Thajska. O svých plánech mluvila během slavnostního otevření nové moderní tenisové haly v krásných prostorách tenisového areálu “VISTA resort & club” v Motole. „Vánoce budu slavit už dvacátého,“ svěřila se s tím, že v Thajsku odehraje dva zápasy a hned odlétá do Austrálie. 

Podle svých slov to ale neprožívá. „Nevadí mi, že nebudu 24. doma. Samozřejmě to bylo jiné, když jsem byla malá. Přiznávám ale, že už stromeček mám a udělám si Vánoce trošku dřív,“ vysvětlila tenistka, která se v exhibičním zápase postavila s Janem Kollerem proti Patriku Bergerovi a Bohdanovi Ulihrachovi.

A právě na svého parťáka Kollera pěla ódy. „Čekala jsem, že bude Jan Koller hrát hůř. Je vidět, že chodí trénovat. Byl to dobrý parťák,“ pochválila nejlepšího střelce českého národního fotbalového týmu Plíšková.

Pro tenisový um Patrika Bergera ale tolik pochopení neměla. „Patrikovi to dneska tolik nešlo, ale to je tím, že tenis asi nehraje tak často, ale diváci se bavili. Musím přiznat, že je pro mě ctí být součástí otvírání takové haly. Hrálo se mi tady dobře a doufám, že se zde zrodí noví talenti,“ prorokovala Plíšková, která začala již trénovat s novým trenérem.

„Zatím se poznáváme,“ okomentovala společné tréninky, které začaly teprve v pondělí.

Naprosto jiné Vánoce bude mít Patrik Berger. „Budu v Česku a zůstanu tady do konce roku. Dáme si řízek a bramborový salát. Měli jsem to takhle i v Anglii, když jsme tam trávili Vánoce. I když oni je slaví trošku jinak, my jsme drželi vždy české tradice. Nikdy si nenechám ujít Tři oříšky pro Popelku,“ svěřil se exfotbalista, který podle svých slov na konci roku nikdy nebilancuje.

„Spíš koukám dopředu, co budu od ledna 2018 dělat. Pro mě to byl příjemný rok. Užívám si života a pracuju pro Liverpool. Mám rád cestování. Cestuju, co nejvíc to jde. Děti mi dělají radost, všichni jsme zdraví, takže nemůžu být nespokojený. Ačkoliv vždycky může být lépe, když bude příští rok stejný jako letošní, nebudu si stěžovat,“ vysvětlil Berger, který sice nebilancuje, jednou se ale pokusil dodržet předsevzetí.

📷
2
fotografie
Marcela Plachá | inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Máte chlupy svého psa snad i v talíři? Zbavte se jich snadno a rychle pomocí těchto skvělých tipů

Styl

Chcete vypadat skvěle, ale nebaví vás běhat pořád ke kadeřníkovi? Nechte si udělat techniku balayage

Bydlení

Chcete být při pěstování rostlin co nejšetrnější k přírodě? Pořiďte si tuhle vychytávku

1. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

2. Míša Maurerová se už chystá na porod

3. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

4. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

5. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka