Koptík chce točit svůj filmový příběh!

Jak by asi vypadal filmový příběh o Ondřeji Koptíkovi a Haně Gregorové?
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
17. října 2017 04:05 / Facebook
  1   0
Tady se už asi někdo úplně zbláznil. Tohle si musí říct každý, kdo sleduje kauzu Koptíka a Gregorové. Slavoman a expartner známé herečky se totiž rozhodl, že o svém životním příběhu nechá natočit film.

Koptík, který na sebe už prozradil i to, že v době kdy mu bylo 18 až 19, točil porno, tvrdí, že vztah s Gregorovou, je tím nejsilnějším příběhem, který by měl vstoupit na filmová plátna. Dokonce už začal hledat producenta a režiséra. 

„Dnes jsem vyprávěl svůj pravdivý příběh o velké lasce příteli. Došli jsme k závěru, že příběh tak silný, pravdivý, mezinárodní, který zasáhl nejen srdce česká ale i ta človenská a to v takové míře, že o něm ví snad každý. Domnívám se v tomto bodu příběhu kde plní veškerá media ať tištěná, televizní nebo online, je jeho pokračování a zakončení, a že je jěšté hodně co říct! Co nebylo vyřčeno..., možno už jen formou Filmového zprácování," napsal na sociální síť Koptík.

Proto dal výzvu s tím, že hledá ty, kteří by s ním do toho šli. „Mistrných režiserů a scénáristů - možná to zní odvážně - ale činím tak prosbu s velkou pokorou, je pár. Tento silný, ojedinělý, nevídáný příběh naší české a slovenské země o vyšší společnosti, lásce,Intrikách, sexu, drogách, skandálech, jaký tu nikdy nebyl. Když se na to podíváte úplně od začátku našeho vztahu s HG, od provalení na veřejnost, přes žadost o ruku, až doteď.. Žádný jinný tak silný a pravdivý tu nemá obdoby," píše Koptík.

A má pravdu, žádný podobný příběh takového typu tu nebyl a všichni doufají, že už nebude. A ti, kteří si myslí, že Koptíkovy prosby jsou jen nějakým fórem, se pletou. On to totiž myslí vážně!

„A já vás tímto prosím pokorně mistrní páni investoři, režiséři, scénaristi, prosím,  uchopme tento příběh šílenství, lásky stojíci proti všemu a všem už od začatku!Zvěčněme ho, ať je navždy napsán v našich srdcích! Konec tohoto příbéhu zdaleka není napsán, děkuji za zvážení Ondra K.," dodal expartner Hany Gregorové.

Koptík před pár dny oznámil, že je v exilu, protože má takzvaně strach z pomsty od herečky, respektive jejích přátel. Proto se nejspíš zdekoval a je kdesi v rakouských Alpách. Možná tam, kde byl i se svou velkou láskou, kterou chvíli prosí o odpuštění a chvíli zase na ni hází špínu a vyhrožuje, že zveřejní věci, které by ji mohly zničit. 

📷
1
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Objevte mangold. Chutná zelenina, která pěkně vypadá a sklízet ji můžete i v zimě

Styl

Jak snížit riziko vzniku zhoubných nádorů? Zkuste koření, které pomáhá v boji proti těmto nemocem

Bydlení

Využijte léto k renovaci radiátorů. Budou opět vypadat jako nové

1. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

2. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

3. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

4. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

5. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech