Vnuk Michala Davida dostal dárek od růžové tety Myslivcové!

 Celebrity 
12. října 2017 01:00 / René Černý
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Dominika Myslivcová a Sebastián, který od ní dostal krásný dárek Fittipaldi:
Tomu se říká krásná kurýrka. Vnuk hitmakera Michala Davida dlouho touží po Playstationu. Rodina zatím odolávala s tím, aby malý Sebastián raději trávil čas venku, než u videoher. Teď však konečně povolili. Krabici mu přitom doručila blonďatá prsatice Dominika Myslivcová.

Kdyby byl Sebík starší, možná by hry nechal být a věnoval se raději české Barbie. Pravdou však je, že v sedmi letech má na podobné myšlenky ještě moře času. A jelikož pařba na Playstationu naopak není žádným věkem omezená, tak si nakonec spolu zahráli. 

„Občas si to dám. Nějaká fajn střílečka nebo závody aut či FIFA. Nevydržím u toho hodiny, ale jako relax je to super. Dokonce už jsem vyzvala i budoucí hvězdu F1 Pietra Fittipaldiho“ usmívala se blondýnka zrovna ve chvíli, když  po parádní akci na jeden dotek zvýšila stav zápasu Real Madrid - FC Barcelona na 2:0. Jen tak mimochodem, ani Sebík není v tomto ohledu žádný zelenáč. Za chvilku bylo totiž vyrovnáno. Oba už se ale určitě těší na novinku, kterou Playstation připravuje. Race program bude splněným snem každého milovníka rychlých kol.

Nebojí se teď ale Michal David, že vnouček bude u televize trávit až moc času? „Když by k tomu mělo dojít, určitě zakročíme. Priority má jinde. Na druhou stranu, my jsme takové možnosti v dětství neměli. A co bychom za ně dali,“ pokyvoval hlavou známý zpěvák, skladatel a hitmaker. Nová "konzolová" superstar nám tedy zřejmě nevyroste. Možná je to ale škoda, vždyť dnes se už pořádají i mistrovství světa v nejrůznějších hrách a ceny jsou tam doslova pohádkové. 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tři předjarní kroky ke zdravým ovocným stromům

Styl

Co se stane s vaší pokožkou, když si neumyjete obličej před spaním

Bydlení

Plnokvěté pryskyřníky, jejichž květy nápadně připomínají pivoňky, můžete v těchto dnech vysadit

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu