Jiřího Schmitzera otec Sovák zavrhl! On si ale vydělává slušné peníze a lidé ho mají rádi

Jiří Schmitzer sice nevypadá zrovna moc sexy, ale publikum ho má rádo a vydělává si i slušné peníze!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
25. září 2017 04:05 / ShowPix
  19   0
Život se s Jiřím Schmitzerem zrovna moc nemazlil. Za část problémů si ale mohl sám. Třeba za to, že ho jeho vlastní otec Jiří Sovák zatratil. Dnes ale herec žije poměrně poklidným životem. Hraje v divadle a hlavně jezdí se svým písničkovým recitálem. A vydělává si slušné peníze.

Když spolu Jiří Sovák a Jiří Schmitzer točili komedii Marečku, podejte mi pero nebo seriál Chalupáři, rozhodně si asi nepomysleli, že by jejich rodinné vztahy mohly ztroskotat. Protože měl ale syn slavného otce blízko k alkoholu, stala se mu tragédie, kterou už nikdy nesmaže. 

Po jedné akci se opil a usedl za volant. Následně srazil člověka, který zemřel. Byl odsouzen a nebýt tehdejší amnestie, seděl by několik let. Právě proto jej jeho táta zavrhl a do smti spolu nepromluvili.

Jiří Schmitzer, který se za to několikrát omlouval a dokonce i otci, se vydal na vlastní hereckou dráhu. Dnes je poměrně žádaným písničkářem. Jezdí po festivalech a různých kulturních domech se svým programem. 

„On je hodně dobrý, příjemný a není drahý. Jeho představení vyjde na nějakých 15 tisíc korun a říkal, že jich má někdy i deset za měsíc,” řekla nám paní Alena, produkční z jednoho kulturního domu na Vysočině.

Schmitzer si tak přijde na hezkých pár desítek tisíc korun. K tomu honoráře za filmy a divadlo. Nežije si špatně. Sice jej diváci občas hodnotí tak, že vypadá jako bezdomovec, ale on takovou vizáž už prostě má. Nic si z toho nedělá. Nepotrpí si na luxus a značkové oblečení. „Chci bavit lidi a pokud se jim můj pořad líbí, pak jsem šťastnej,” prohlásil nedávno v jednom z mála rozhovorů. 

Zatímco někteří jiní umělci neví, co by si za vystoupení po republice řekli, on si drží svou laťku a snad i proto si jej pořadatelé rádi objednávají. Přestože může navenek působit trochu jako nepřístupný kakabus, organizátoři si ho chválí, jako slušného a spolehlivého člověka, který má navíc u diváků veliký potlesk. 

📷
1
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak vybavit toaletu? Je dobré znát některé zásady

Styl

Jak poznat syndrom karpálního tunelu? Pokud nebudete včas reagovat, operaci se zřejmě nevyhnete

Bydlení

Vybrat správnou žárovku se vyplatí, a to doslova

1. Takhle slavily Valentýna české krásky: Švantnerová ve spodním prádle, Šišková polonahá na sněhu

2. Jeviště Divadla Hybernia ovládl hvězdně obsazený muzikál Galileo

3. Alice Bendová se chystá na Tenerife. Ještě před odletem si nechala odsát tuk z vnějších stehen

4. Hvězda seriálu Ulice se zasnoubila! Fanouškům ukázala prstýnek i slzičky štěstí

5. Potvora z Modrého kódu si vyzkoušela, jaké je to být pacientkou, do které se nemilosrdně vrážejí jehly

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu