Pozor, Patrola přichází! Unikátní akční magazín z armády se známými tvářemi!

 Celebrity 
19. září 2017 02:20 / René Černý
  22   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Hodně akční, zajímavý a místy nebezpečný bude unikátní magazín Patrola! archiv Rolling Media
Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová, to budou tři hlavní tváře nového magazínu z prostředí české armády, který chystá Česká televize. Jak ona, tak i produkční společnost, ale i samotní aktéři říkají, že jde o naprosto mimořádný pořad.

Tři civilisté v profiarmádě, a nebude to žádná legrace, tak zní základní heslo Patroly. „Velitel roty Martin Stránský, kliďas, který zvládne ledacos. Neřízená střela a roztržitý sangvinik Michal Holán, který si armádu zamiloval a Bára Mottlová je taktická zbraň týmu, protože kam čert nemůže, tam Bára uspěje," prozradil nám producent magazínu Vítězslav Jandák ml., jehož produkce pro Českou televizi pořad natáčí.

S hrdiny pořadu se prý společně s moderátory podíváme na hrdinné výkony našich pyrotechniků. Jejich umění si osahá Martin, který se proběhne v pyrotechnickém obleku EOD9, a Bára se slušivým opaskem z plastické trhaviny. Michal pozná ničivou sílu zbraní Kajman, vyzkouší odolnost akčních hrdinů a přidá i zamyšlení nad tématem realita a filmová fikce.

„Chtěli jsme s nadhledem a vtipem představit naše ozbrojené složky, včetně zbraňových systémů. Létali jsme helikoptérami, jezdili tanky, skákali padákem, stříleli jsme, testovali jsme Gripeny i Pandury. Jak obstál McLaren v závodě s armádními stroji? Tak to mě také zajímalo. Budete se divit!“ říká k natáčení kreativní producentka Jana Škopková a pokračuje: „Vyrobit takový cyklus znamenalo těsně spolupracovat s naší armádou a často si sáhnout hodně hluboko do fyzických sil.“

„Byla to naprostá pecka, a i když to bylo někdy hodně náročné, zažil jsem to, co bych jinak nikdy nezažil," svěřil se herec, moderátor a dabér Michal Holán, kterého momentálně můžeme vídat i v seriálu Policie Modrava, kde hraje mladého policistu Jáju. 

Zajímavostí je také to, že v každém díle si pozici figuranta vyzkouší i známá osobnost. Mezi nimi to byla například operní diva Andrea Kalivodová nebo lékař, profesor Jan Pirk. 

Už 26. září se diváci budou moci přesvědčit na vlastní oči o tom, jak to skutečně v armádě za různých situací, při některých cvičeních funguje, a že to vážně není žádná procházka růžovým sadem. „Takovýhle magazín tu prostě ještě nebyl. Uvidíte sami," dodal producent ze společnosti Rolling Media Vítězslav Jandák ml. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepřekrmujte svého psa v zimě. Je to častá chyba mnoha páníčků

Styl

Častá konzumace zázvoru přináší mnoho zdravotních výhod

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu