Neuvěřitelné! Brabec se stihl rozloučit se slavným kolegou, krátce na to zemřel!

 Celebrity 
05. září 2017 04:05 / René Černý
  13   1
📷
Další 2 fotografie v galerii
Vladimír Brabec než zemřel, stačil se rozloučit i s kamarádem ShowPix
Stále více záhadné jsou chvíle před úmrtím herce a dabéra Vladimíra Brabce(†83). Zatímco jeho rodina tvrdila, že zemřel stářím, ukázalo se, že naposledy vydechl na onkologii Sanatoria v Nové vsi Pod Pleší. Teď vyšlo najevo to, že velmi krátce před tím mluvil s kamarádem.

Jeho kamarád a kolega Ladislav Županič (74), který jej kdysi přijal do Karlínského divadla, poté, co Brabec doslova utekl z Národního divadla, s ním telefonoval jen několik hodin před jeho skonem Stihl se s ním rozloučit.

„Když byl teď nemocný, pokud to šlo, tak jsem mu volal skoro denně. V pátek jsem mu volal v podvečer a říkám mu: Ládínku, jak je? A on se vyjádřil dosti skepticky a najednou mi zničehonic třikrát za sebou řekl: Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! A zavěsil telefon," řekl Županič Blesku s tím, že mu potom volala Brabcova dcera, herečka Helena Brabcová, že tatínek zemřel. A že se i s nimi před skonem rozloučil. 

„Přijeli za ním do sanatoria, ještě se s ním stihli rozloučit a on odešel na věčnost. Volala mi asi v jedenáct večer, že Láďa už je v hereckém nebi," prozradil bývalý ředitel Karlínského divadla Županič.

To, že Vladimír Brabec zemřel na oddělení onkologie, ale jeho dcera nekomentovala. Přitom i podle personálu sanatoria, které se specializuje na pacienty nevyléčitelně nemocné, byl od minulé středy na oddělení, kde jsou lidé se zhoubýn onemocněním. „Přivezli ho ve středu ve velmi vážném stavu a v pátek večer před jedenáctou hodinou zemřel. Bylo to zcela beznadějné," sdělil nám zdroj z nemocnice.

Spekuluje se i mezi umělci, tedy kolegy Brabce, že herec a představitel slavného majora Zemana zemřel na rakovinu kostí. Několik let měl totiž velké potíže s chůzí a stěžoval si i na veliké bolesti. 

Termín posledního rozloučení ještě v pondělí večer nebyl znám, ale lze předpokládat, že bude koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za jídlo se dá ušetřit hodně peněz. Stačí se držet několika dobrých rad

Styl

Bylinný extrakt z černého bezu a další domácí tipy, jak se zbavit horečky a nachlazení

Bydlení

Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu