Neuvěřitelné! Brabec se stihl rozloučit se slavným kolegou, krátce na to zemřel!

 Celebrity 
05. září 2017 04:05 / René Černý
  1
📷
3 fotografie v galerii
Vladimír Brabec než zemřel, stačil se rozloučit i s kamarádem ShowPix
Stále více záhadné jsou chvíle před úmrtím herce a dabéra Vladimíra Brabce(†83). Zatímco jeho rodina tvrdila, že zemřel stářím, ukázalo se, že naposledy vydechl na onkologii Sanatoria v Nové vsi Pod Pleší. Teď vyšlo najevo to, že velmi krátce před tím mluvil s kamarádem.

Jeho kamarád a kolega Ladislav Županič (74), který jej kdysi přijal do Karlínského divadla, poté, co Brabec doslova utekl z Národního divadla, s ním telefonoval jen několik hodin před jeho skonem Stihl se s ním rozloučit.

„Když byl teď nemocný, pokud to šlo, tak jsem mu volal skoro denně. V pátek jsem mu volal v podvečer a říkám mu: Ládínku, jak je? A on se vyjádřil dosti skepticky a najednou mi zničehonic třikrát za sebou řekl: Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! A zavěsil telefon," řekl Županič Blesku s tím, že mu potom volala Brabcova dcera, herečka Helena Brabcová, že tatínek zemřel. A že se i s nimi před skonem rozloučil. 

„Přijeli za ním do sanatoria, ještě se s ním stihli rozloučit a on odešel na věčnost. Volala mi asi v jedenáct večer, že Láďa už je v hereckém nebi," prozradil bývalý ředitel Karlínského divadla Županič.

To, že Vladimír Brabec zemřel na oddělení onkologie, ale jeho dcera nekomentovala. Přitom i podle personálu sanatoria, které se specializuje na pacienty nevyléčitelně nemocné, byl od minulé středy na oddělení, kde jsou lidé se zhoubýn onemocněním. „Přivezli ho ve středu ve velmi vážném stavu a v pátek večer před jedenáctou hodinou zemřel. Bylo to zcela beznadějné," sdělil nám zdroj z nemocnice.

Spekuluje se i mezi umělci, tedy kolegy Brabce, že herec a představitel slavného majora Zemana zemřel na rakovinu kostí. Několik let měl totiž velké potíže s chůzí a stěžoval si i na veliké bolesti. 

Termín posledního rozloučení ještě v pondělí večer nebyl znám, ale lze předpokládat, že bude koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí