Konvalinková skoro v sedmdesáti dostala nabídku snů!

 Celebrity 
26. srpna 2017 10:10 / René Černý
  9   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jako by Konvalinkova křičela - a teď jdu támhle, na Vinohrady! ShowPix
Tohle vážně nikdo nečekal! Zatímco mladší herci z divadel odcházejí, nebo dostanou vyhazov, starší kolegyně dostala nabídku snů. Herečka Naďa Konvalinková (66) po třiceti letech skončila na volné a přijala nabídku ředitele Divadla Na Vinohradech Tomáše Töpfera na stálé angažmá.

To pro Naďu, která je už v důchodu, znamená značné finanční přilepšení, prestižní scénu, ale i omezení její svobody. Byla zvyklá nebýt v angažmá, i když jezdí s několika zájezdovými představeními. 

Konvalinková dala vale Divadlu ABC, vedle kterého dokonce bydlí. Musela dostat tak skvělou nabídku, aby vyměnila milované divadlo, kde hrála i se svou kamarádkou Květou Fialovou a šla na Vinohrady.

„Může mít takových 20 až 30 tisíc měsíčně. A pokud jí sám Töpfer volal, určitě jí učinil skvělou nabídku. Namísto toho některé herce nechal odejít, což je škoda," řekla jedna z kolegyň.

Sama herečka byla nabídkou zaskočena! „Po šedesátce jsem už věru žádnou zvláštní nabídku nečekala, a tak když mi Tomáš Töpfer zavolal, myslela jsem si, že je to snad nějaká domluvená recese,“ řekla Naďa Konvalinková v rozhovoru pro měsíčník Divadla na Vinohradech. 

A prozradila také to, jak námluvy do divadla vypadaly. „Tomáši, to nejde, už jsem v důchodu,“ říkala mu herečka. „Já taky,“ reagoval ředitel. „A bolí mě kolena!“ opáčila herečka. „Mně taky, ale na jeviště ještě dojdeš, ne?" vtipkoval Tomáš Töpfer.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Horké dny lákají k přílišné zálivce. Jak zalévat, abyste pokojovkám neškodili

Styl

Skutečné důvody, proč ztrácíme řasy a obočí

Bydlení

Jak správně prát a věšet prádlo, abyste ho nemuseli žehlit

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu