Kubišová musí pod kudlu, ale nechce! Může si však způsobit zásadní problémy!

 Celebrity 
24. srpna 2017 11:33 / René Černý
  5   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Marta Kubišová má po problémech se srdcem další zdravotní potíže! ShowPix
Sotva se Marta Kubišová dostala z infarktu, který jí donutil zpomalit a pomalu odejít do profesního důchodu, objevily se další zdravotní problémy! Ty by mohl vyřešit operační zákrok, ale zpěvačka se ho bojí. Zřejmě si neuvědomuje, že si může způsobit mnohem horší potíže!

Jedna z našich nejmilovanějších a nejobdivovanějších zpěvaček, letos na podzim končí svou oficiální profesní dráhu svým tour. Jenže jí trápí veliké bolesti kolena. Přidaly se zkrátka s postupujícím věkem.

Kubišová by měla podstoupit operaci, jenomže ji radikálně odmítá. Přitom, jak sama říká, bolesti nejsou nějak malé. „Vystřeluje mi to až do kyčle. Jím na to nějaké prášky, kvůli té chrupavce, ale bolí to," naříká si zpěvačka.

A právě to je problém! Málokdo totiž tuší, že pokud akutně začne zlobit kolenní kloub a pokud to pacient neřeší radikálně, velmi brzo bude muset podstoupit i operaci kyčelního kloubu a naopak. Tyhle klouby spolu totiž úzce souvisí.

Endoprotézy má například i Karel Gott, která má umělou kyčel, herečka Jana Švandová, nebo zpěvaččina kolegyně Hanka Křížková. „Vím, co je to bolest kloubů. Mám dvě endoprotézy - koleno a kyčel. A kdysi mi lékaři řekli, že kdybych šla včas, jednu z těch operací bych možná mít vůbec nemusela, nebo ne tak brzo po sobě," svěřila se před časem čerstvá šedesátnice, která navíc Kubišovou velmi obdivuje.

Marta Kubišová se bojí operace právě kvůli srdci, protože s ním měla potíže. Ovšem lékaři dnes už umí narkózu namíchat tak, aby to pacienta nezatěžovalo. Nebo jen minimálně. Některé kliniky provádějí výměnu kloubů i za lokálního umrtvení. To však řada pacientů odmítá kvůli pocitu, že jsou při vědomí!

Marta Kubišová není žádná hrdinka, a asi se bojí obého postupu. Nicméně, pokud operaci dříve nebo později nepodstoupí, časem s bolestí kloubu stejně nevydrží a nemine jí!

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu