Bohdalka se strašně stydí, protože naletěla podvodníkovi a přišla o miliony!

 Celebrity 
21. července 2017 04:50 / René Černý
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bohdalová naletěla podvodníkovi, přišla o miliony a teď se za to stydí! ShowPix
Ve svém věku už by mohla mít rozum a ne jen tak snadno naletět. Alespoň to si o ní myslí někteří její fanouškové. Jenomže Jiřina Bohdalové je v tom nevinně. Chtěla jen dobře investovat své vydělané peníze, jenomže o část z nich přišla! Naletěla podvodníkovi!

Jak jsme již ve čtvrtek psali, Jiřina Bohdalová se spolu s dalšími movitými lidmi a osobnostmi stala obětí nejspíš obrovského podvodu. Její osobní bankéře Radek Pokluda, který nyní záhadně zmizel, jí měl připravit o několik milionů korun. Jenže teď se sama stydí.

„Jiřina se stydí, mlčí a nechce s nikým o tom mluvit. Uvědomuje si, že "jak je stará, tak je naivní". Chtěla, aby jí peníze vydělávaly, a přitom je vlastně dala podvodníkovi," tvrdí Bohdalové známý.

„Ne, já k tomu nic říkat nechci, jedině přes právníka... opravdu ne...," dodala pro televizi Nova. 

Sám Pokluda měl tvrdit, že on sám naletěl. Jenomže, proč by pak zmizel z republiky. Okrást měl i další osobnosti - režisér, ředitele rádia a údajně i další osobnosti. Škody mohou do desítek milionů korun. Komerční banka, v které působil Pokluda jako specialista na VIP klientelu, mlčí a odmítá spojeí se svým - dnes už bývalým zaměstnancem - a tím, že by se podvod měl odehrávat na půdě banky. 

Poklida Bohdalové, ke které jezdil i domů, prodal obrazy, které nejsou nejspíš pravé, nebo nemají takovou hodnotu. Ona tak vyhodila do luftu nejméně dva miliony korun.

„Jeho činnost probíhala v horizontu dvou až tří let. Jiřina Bohdalová od něj postupně koupila několik obrazů. Částka, o kterou mou klientu připravil, je v řádech jednotek milionů, což znamená, že jde o sumu do deseti milionů korun,“ řekl Expresu hereččin právní zástupce Michal Morawski.

Nejhorší na tom je to, že jsou lidé, kteří Bohdalce tuhle smůlu i přejí. Na sociálních sítích se objevily zprávy až nenávistného typu. „Bohdalka už neví co s prachama, chce mamonit a teď nemá z toho nic. Patří jí to. K čemu je takové staré bábě tolik peněz. Kdyby to dala na charitu, udělá líp," napsala jedna z diskutérek. 

Další si přisadil, že kdo chce hodně. nemá nic. „Vydělává miliony ročně a pořád má málo, tak teď jí zbylo z toho, co ulila do obrazů h...o," dodal pisatel.

Pravdou je, že majetek Jiřiny Bohdalové se odhaduje v řádech desítek milionů korun. Herečka vlastní vilku v Hostivaři, i pár stovek metrů dál další, pak další dům, chalupu u Semil, auto, zlato, šperky, akcie, peníze na kontě a díky tantiémům dostává až několik stovek tisíc ročně. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...