ExLunetic Kocián se chová jako násilník? Zlomil expartnerce žebra a čeká ho soud!

 Celebrity 
18. července 2017 03:20 / René Černý
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Martina Kociána čeká soud za napadení expřítelkyně archiv Nova
Byl miláčkem národa a mladých holek, dneska po něm snad ani pes neštěkne. A teď si to pohnojil i u mnoha, možný zbývajících fanynek. ExLunetic Martin Kocián je prý násilník a čeká ho soud!

Čtyřicetiletý Kocián, kterého se zřekl zbytek bývalé chlapecké kapely, právě kvůli excesům a velikým problémům, se probojoval od drog k automatům a dluhům.

Čeká ho soud za ublížení na zdraví. Bývalé přítelkyni totiž zlomil žebra. Teď dokonce, jak uvedl v rozhovoru pro Blesk, hledá partnerku. Zpěvu se nevzdává a svůj hlas bude cvičit v kostelním sboru. Trochu paradox, říkají mnozí, kteří ho znají. 

Na otázku, proč už se nechce spojit znovu s kapelou Lunetic, Kocián odpověděl: „Vašek Jelínek se pasoval do role vlastníka skupiny. Včetně rozdělování peněz. A to se mi nelíbilo, proto s nimi nechci hrát. Neshodneme se ani, co se týče stylu. Připouštím, že oni mají výhrady ke mně a byl jsem nespolehlivý," řekl Martin Kocián. 

A čím se teď živí? „Chodím do práce. Dělám kuchaře v bistru v Praze. A protože jsem svobodný, tak řádím. Sháním partnerku. Dávám si rande. Mám závazek, že každý týden jedno. Ale stane se, že dotyčná nepřijde. Minule jsem u koně na Václaváku čekal marně hodinu," svěřil se exLunetic.

 

Jeho expartnerka jej dokonce napadla, že jí ublížil. „To je právě to. Kvůli tomu jsem zase spadl a někdy v tom dubnu hrál automaty. Na jaře se rozhodla, že už u ní nebydlím. Pohádali jsme se a já jsem se pak už jen bránil. Vzala na mě golfové hole, dělá kickbox, má sílu. Poprali jsme se. Už předtím jsme měli bouřlivý vztah," přiznal Martin a pokračoval: „Zlomil jsem jí žebra. Z bytu mě vyhodila zásahová jednotka. A v září nebo říjnu budu mít soud kvůli ublížení na zdraví," dodal. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu