Krampolova žena opustila psychiatrii! Nepřipomíná vám "džambulku" Bartošovou?

 Celebrity 
05. července 2017 04:50 / René Černý
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jiří Krampol si odváděl manželku Hanku z nemocnice na Karlově náměstí! ShowPix
Manželka Jiřího Krampolva (78) Hana (56) měla být na psychiatrii na pražském Karláku několik týdnů, jenže v úterý oddělení opustila. Taxíkem si pro ní přijel její manžel. Když ale oba vyšli, hercova žena velmi připomínala Ivetu Bartošovou. Ta se také léčila v blázinci, a také měla problém s alkoholem a prášky.

Před více jak týdnem Hana Krampolová málem zemřela. Namíchala si prý konktejl z prášků na bolest, deprese a alkoholu. Doslova na poslední chvíli se dostala do nemocnice s končila právě na psychiatrii. Prošla detoxem. Měla si v nemocnici pobýt nejméně dva až tři týdny, ale nyní je doma. 

„Možná podepsala revers, nebo slíbila, že bude docházet ambulantně. Nevím, ale šla domů,” potvrdil VIPstory.cz člen personálu nemocnice s tím, že Krampolová byla dobrý a svědomitý pacient. 

V léčebně měla Hanka přísný režim. Nemohla ven a musela dbát rad lékařů. Teď se ale musí hlídat, aby se do špitálu nedostala zpět. Je otázkou, zda bude svědomitá a opravdu dodržovat rady a zásady od odborníků i doma. Její manžel ji sice bude “hlídat”, ale všechno taky nezvládne.

Zvláštní však je výpověď jak Krampolové, tak i Krampola, jak se vlastně do nemocnice dostala. Zatímco ona tvrdila, že léky ji podal její manžel a sanitu zavolala kamarádka, on tvrdil, že si je vzala sama a do nemocnice ji nechal odvézt svým manažerem. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Svým mazlíčkům můžete udělat stylový pelíšek ze starých věcí i nábytku

Styl

Trendy svatebních šatů pro letošní rok. Dlouhé rukávy a folklorní prvky

Bydlení

Jak se orientovat při výběru schodiště do bytu či domu

1. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

2. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

3. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

4. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

5. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

Zavřít reklamu