Takhle děsně dopadl Jiří Pomeje po 35 ozařování!

 Celebrity 
29. června 2017 04:51 / René Kekely
  25   1
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jiří Pomeje dává pusu dceři, a i když má krk spálený do živého masa, je šťastný! Facebook
Jiří Pomeje má za sebou neskutečných 35 dávek ozařování. Kvůli rakovině hrtanu musel podstoupit radiologii. Jeho krk připomíná spálené maso. Trpí, nemůže polykat, ztratil hlas. Přesto může slavit!

Pomeje, který se od jara léčí, podstoupil velkou dávku ozařování. To si vybralo daň v podobě spálené kůže i ztráty hlasu. Dočasné. I když musí trpět, má bolesti, zdá se, že rakovinu překonal. 

Jeho žena Andrea napsala na sociální síť vyznání, které hovoří za vše! „JARO! Konečně! Letošní zima byla dlouhá. Dítě škube čerstvě zasazené tulipány na pražské Ladronce a já za káravého jekotu vyndavám zvonící telefon z kapsy. "Je to špatný. Mám rakovinu!" zašeptal tiše.  Moje chladné přesvědčování, že to není pravda a že nejspíše lékařům špatně rozumněl, trvalo poměrně dlouho. Pak se dostavila hluboká bolest a svět kolem se mi zúžil jen na jedinou myšlenku - Proboha, co když umře?!," napsala Andrea Pomeje.

Pak ale přidala trochu pozitivnější notu! „DNES jsou to 3 měsíce a Jirka má za sebou poslední 35tou ozařku... přes dennodenní kašlání krve, a zvracení, se mnou absolvoval moje vystupování v Thajsku i Chorvatsku. Krk má vypálený do masa a každé polknutí jde ruku v ruce se slzama v očích! Přesto je to HRDINA! Jsem na něj tak pyšná, jak každý den dokáže vstát a fungovat jako by nic! Věřím, že ta svině už je zničená, protože jsme jí dali celá rodina dost najevo, že byla NEVÍTANÝM HOSTEM!!!," svěřila se. 

To napsala k fotce, kde jejich dcera dává tátovi Jirkovi pusu. A herec nyní doufá, že si bude užívat života a toho, jak jejich dcera bude růst, půjde do školy, vdá se... Zkrátka Pomeje bojuje o život a nyní snad tu zásadní etapu vybojoval. Budeme mu držet palce! 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu