Vážná nemoc slavného herce se zhoršila, teď už trpí i demencí!

 Celebrity 
26. června 2017 03:15 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Takto dnes Michael J. Fox vypadá! archiv
Už roky trpí Parkinsonovou chorobou. Ta postupuje u někoho rychle u někoho pomalu. U slavného amerického herce Michaela J. Foxe bohužel přerostla v další zásadní problém! Má totiž demenci!

Oblíbený herec Michael J. Fox bojuje už léta s Parkinsonovou chorobou. Teď se ale přidala další trápení – nejspíš trpí demencí a jeho stav je čím dál horší.

Zhoršující se stav se projevil u M.J. Foxe v pořadu Davida Lettermana, jehož byl hostem. „Neustále se celou dobu kýval na židli ze strany na stranu," všiml si jeden z diváků v sále, který tvrdí, že v jedné části interview předvedl herec navíc i zhoršující se pamět: „Doslova se zasekl, jak si nemohl vzpomenout na jedno slovo."

Lidé z hercova okolí se  bojí, že nemoc postoupila do dalšího stádia. Odborníci upozorňují, že více jak třetina pacientů trpících Parkinsonovou nemocí začnou prodělávat i demenci. 

„Ten čas, který s nemocí bojuje, se už musel nějak projevit. Vždyť s tím zápasí 20 let, proboha. Tu demenci navíc nemůžete zastavit – jen zpomalit," říká specialistka Diane Carbo.

 Herec si ale zatím tento problém odmítá přiznat, což ostatně všichni lidé s demencí mají. „Stále tvrdí, že to nic není, ale je asi jen otázkou času, než si bude muset připustit, že začíná být dementní," dodal Foxův kamarád. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...