Proč Špinarová stále nemá svůj hrob?

 Celebrity 
27. května 2017 04:51 / René Černý
  5   0
Věra Špinarová ještě stále svůj hrob nemá, ale chystá se její socha! archiv
Nyní uplynuly dva měsíce od chvíle, kdy do hudebního nebe navždy odešla skvělá zpěvačka Věra Špinarová. Ovšem dodnes nemá svůj hrob. Urna s jejími ostatky je stále v provizoriu. Fanouškové se ptají - proč?

Syn Špinarové a také její původní kapelník Adam Pavlík sliboval, že během pár týdnů od pohřbu, bude mít zpěvačka svůj hrob. Respektive bude pohřbena vedle svého bratra. Zatím se tak údajně nestalo.

„Ještě nebyl zcela dokončený náhrobek, který Adam zadal. A chtěl, aby byla urna uložena, až to všechno bude hotové. Pak i prozradí, kde hrob je. Chce dát fanouškům Věrky možnost, aby jí přinesli květiny či svíčky," řekl zdroj blízký rodině. 

Pravdou ale asi bude, že syn Adam nemá stále dostatek sil "maminku znovu pohřbívat". Tedy přenášet urnu a nechat ji uložit. „Bude to během několika týdnů...," přislíbil Adam Pavlík.

Chalupu u Fulneku, kde Špinarová poslední roky života šťastně žila, prodávat nebude. Dokonce tam s rodinou jezdí a chce ji zachovat. 

Milovaná Ostrava, na kterou nedala zpěvačka doposutit, udělila před týdnem Věře Špinarové Cenu města in memoriam. Nyní chystá i její sochu. „Takový záměr zde skutečně je. Samozřejmě pouze se souhlasem jejího syna,“ uvedla mluvčí Moravské Ostravy a Přívozu Jana Pondělníčková.

„Jsem pro, aby vznikla socha. Po mamince mohou pojmenovat i sad nebo park, ale nesouhlasím, aby po ní pojmenovali třeba sál. To mi připadá dost málo na to, jaká to byla osobnost,“ řekl syn Adam Pavlík. 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posekané trávy se nezbavujte. Prospěch z ní může mít celá vaše zahrada

Styl

Víno a sýry k sobě rozhodně patří. Musíte ale vědět, jak vybrat tu správnou kombinaci

Bydlení

Zvyšte si opticky strop. Triky, které pomohou

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu